Artykuł sponsorowany Walka z bezsennością z Gabinetem Psychiatrycznym lek. Danuty Byczyńskiej

Walka z bezsennością z Gabinetem Psychiatrycznym lek. Danuty Byczyńskiej

Bezsenność to bardzo uciążliwa przypadłość, która uniemożliwia nam skuteczny odpoczynek. Zaburzenie to może być wywołane przez wiele różnych czynników, a skuteczną walkę z nim podjąć możemy dzięki pomocy Gabinetu Psychiatrycznego lek. Danuty Byczyńskiej. Poznajmy najważniejsze kwestie związane z tym tematem.

Najważniejsze objawy i przyczyny bezsenności

Sen jest niezwykle ważny z perspektywy naszego codziennego funkcjonowania zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Niestety z wielu różnych przyczyn proces ten jest zaburzany. Bezsenność tak naprawdę nie ogranicza się tylko i wyłącznie do problemów z zaśnięciem, ponieważ jej objawów należy szukać również podczas samego snu. Jednym z nich jest wybudzanie się w porze nocnej a także niezdolność do wysypiania się.

Powodem takiego stanu rzeczy mogą być błędy w stylu życia, niezdiagnozowane choroby cielesne np. bezdech senny jak również zaburzenia psychiczne takie jak depresja czy zaburzenia lękowe.

Diagnoza i leczenie bezsenności w Gabinecie Psychiatrycznym lek. Danuty Byczyńskiej?

Nieleczona bezsenność może doprowadzić do wielu bardzo uciążliwych dla nas przypadłości. Warto przede wszystkim zauważyć, że zmniejsza się wówczas poziom naszej koncentracji, a znacząco wzrasta zmęczenie, rozdrażnienie. Problemy ze snem prowadzą również do występowania zaburzeń psychicznych. Depresja lub zaburzenie nerwicowe mogą być zarówno przyczyną jak i skutkiem zaburzeń snu

Gabinet Psychiatryczny to placówka medyczna z siedzibą w Bydgoszczy. Prowadząca ją od 2007 roku lekarka- specjalista psychiatra Danuta Byczyńska ma wieloletnie doświadczenie w leczeniu psychiatrycznym.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas