Pomoc - jak korzystać z wyszukiwarki biznesowej BiznesFinder.pl

Pomoc - jak korzystać z wyszukiwarki biznesowej BiznesFinder.pl

Wyszukiwanie proste

Wyszukiwarka umożliwia znalezienie firm i instytucji w bazie danych BiznesFinder.pl.

Aby wyświetlić informacje o firmach, w pole Co? wpisz nazwę poszukiwanego produktu, marki, usługi lub fragment nazwy firmy. Możesz wpisywać zarówno pojedyncze słowa, jak i całe frazy, np. "hurtownia mebli".

Wypełniając pole Gdzie?, możesz zawęzić otrzymany wynik do firm mających swoją siedzibę w wybranym województwie, powiecie lub miejscowości.

Wynikiem wyszukiwania będzie firma lub firmy spełniające wszystkie określone warunki. W przypadku, gdy w bazie danych nie ma odpowiedzi spełniającej wszystkie zadane kryteria, podany wynik będzie możliwie najbliższą odpowiedzią.

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie zaawansowane umożliwia bardziej precyzyjne odnalezienie danych teleadresowych firm lub instytucji zawartych w bazie danych wyszukiwarki BiznesFinder.pl.

Oprócz pól Co? i Gdzie? możesz użyć dodatkowo pól:

  • Ulica - należy wpisać nazwę ulicy (np. Kwiatowa) lub, jeżeli jest to plac lub aleja, nazwę wraz ze skrótem (np. pl. Piłsudskiego).
  • Kod pocztowy - jeżeli szukasz firmy z obszaru, który można określić kodem pocztowym, do wyszukiwania użyj tego pola.
  • Numer telefonu - w to pole należy wpisać numer telefonu, jeśli chciałbyś sprawdzić, która firma/instytucja posiada dany numer.
  • Strona internetowa - w to pole należy wpisać adres strony internetowej, jeśli chciałbyś sprawdzić, która firma/instytucja posiada podany adres www.
  • NIP - jeżeli znasz NIP, wpisz go w to pole.
  • REGON - jeżeli szukasz firmy/instytucji o konkretnym numerze REGON, wpisz go w to pole.
  • PKD - w to pole wpisz numer PKD, a uzyskasz rekordy spełniające niniejsze kryterium.

Możesz również zawęzić zakres wyszukiwania, zaznaczając wybrane warianty dla: Rodzaju działalności, Zasięgu działalności, Informacji dodatkowych, Liczby pracowników, Floty.

Pamiętaj, że nie masz obowiązku zaznaczania wszystkich kryteriów. Zakres wyszukiwania zawsze możesz określić tak, aby spełniał Twoje potrzeby. Wynikiem wyszukiwania będzie firma lub firmy odpowiadające określonym warunkom. W przypadku, gdy w bazie danych nie ma odpowiedzi spełniającej wszystkie zadane kryteria, podany wynik będzie możliwie najbliższą odpowiedzią.

Filtrowanie wyników wyszukiwania

Skorzystaj z możliwości filtrowania wyników, aby szybko i precyzyjnie znaleźć firmy, których szukasz. Do zawężania wyników wyszukiwania służy panel w prawej kolumnie Znaleziono w.

Wynik wyszukiwania możesz zawęzić do:

  • Branży - Zawężając wynik do branży, otrzymasz listę firm z wybranej branży, które jednocześnie spełniają wcześniej podany warunek. W sekcji "Znaleziono w branżach" widocznych jest 5 branż. Jeżeli chcesz mieć większy wybór, kliknij na przycisk "więcej". Branże są posortowane po ilości trafień. Przy każdej branży w nawiasie podana jest liczba wpisów spełniających zadany warunek.
  • Lokalizacji - Zawężając wynik do lokalizacji, otrzymasz listę firm z wybranej lokalizacji, które jednocześnie spełniają wcześniej podany warunek. W sekcji "Znaleziono w lokalizacjach" widocznych jest 5 lokalizacji. Jeżeli chcesz mieć większy wybór, kliknij na przycisk "więcej". Lokalizacje są posortowane po ilości trafień. Przy każdej lokalizacji podana jest liczba wpisów spełniających zadany warunek. Wynik wyszukiwania możesz zawęzić do konkretnego województwa, powiatu, miejscowości.

Wyszukiwanie formularzy

Wyszukiwarka BiznesFinder.pl umożliwia także znalezienie niezbędnych informacji, gdy chcesz załatwić sprawę w urzędzie i masz wątpliwości, jak się przygotować i które dokumenty powinieneś wypełnić. Dowiedz się, gdzie pozyskać wymagane formularze i do kogo zwrócić się po fachową poradę. Sprawdź nasze wzory dokumentów.

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter