Materiał Partnera Kompleksowe usługi medyczne w ofercie przychodni Zdrowie To My

Kompleksowe usługi medyczne w ofercie przychodni Zdrowie To My

Zdrowie To My jest prywatną przychodnią dla dorosłych i dla dzieci, która działa od 2013 roku w Józefosławiu. Dzięki podpisaniu umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia świadczy też usługi w ramach nieodpłatnej pomocy związanej z podstawową opieką medyczną. Placówka zatrudnia wielu specjalistów, którzy z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem podchodzą do wykonywanej pracy.

Diagnostyka i szczepienia

Usługi związane z diagnostyką są dość mocno rozbudowane. Dotyczą różnego rodzaju badań laboratoryjnych (hematologia, biochemia, analityka czy toksykologia). Wykonuje się tu badanie EKG, które umożliwia ocenę rymu serca i występujących zaburzeń. Dodatkowo wykonywane jest echo serca. Badanie USG pozwala na uzyskanie obrazu przekroju badanej części ciała (jamy brzusznej, tarczycy, nerek, węzłów chłonnych). Wykonuje się także badanie składu ciała. Przychodnia w ramach swoich usług proponuje także wszelkie działania profilaktyczne. Specjaliści z różnych dziedzin poza pomocą medyczną, służą także radą i podpowiedzą, co należy robić, jak się odżywiać, by być zdrowym i zapobiec wielu chorobom. Dodatkowo wykonywane są szczepienia przeciw grypie, pneumokokom oraz HPV.

Rehabilitacja

Na terenie przychodni działa poradnia rehabilitacyjna dla dzieci i dorosłych. Rehabilitacja dla dzieci do trzech lat obejmuje przede wszystkim zaburzenia rozwoju ruchowego u dzieci, zaburzenia napięcia mięśniowego, zespoły genetyczne. Dzieci dotknięte mózgowym porażeniem dziecięcym znajdą się tu pod dobrą opieką doświadczonego fizjoterapeuty. Rehabilitacja dla dorosłych oraz młodzieży i dzieci powyżej 3 roku życia to przede wszystkim zabiegi z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu (jonoforeza, krioterapia, tonoliza, czy prądy), masaże oraz zajęcia indywidualne obejmujące różnego rodzaju ćwiczenia. W ramach rehabilitacji znajduje się także terapia wad postawy u dzieci. Tu mali pacjenci w niewielkich grupach (do 4 osób) wykonują rozmaite ćwiczenia korekcyjne pod okiem fizjoterapeuty.

Usługi w ramach NFZ

W ramach nieodpłatnych usług w przychodni przyjmuje lekarz internista, pediatra, pediatra pulmonolog, internista medycyny rodzinnej. Każda ciężarna może zapisać się na bezpłatne, nieinwazyjne badania prenatalne, USG prenatalne oraz badania przesiewowe w kierunku występowania Zespołu Downa czy Edwardsa, jak też amniopunkcję i kordocentezę.

Warto też wspomnieć, iż przychodnia oferuje dodatkowe usługi w zakresie medycyny sportowej oraz bierze udział w programie Cukrzyca 60+.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas