Artykuł sponsorowany Co zyskasz wybierając prywatne centrum medyczne?

Co zyskasz wybierając prywatne centrum medyczne?

Wykwalifikowanych specjalistów można znaleźć zarówno w prywatnej przychodni, jak i placówce działającej w ramach NFZ. Obecnie jednak wielu Polaków decyduje się na leczenie w tym pierwszym typie instytucji, widząc w publicznej służbie zdrowia wiele niedogodności. Wysoka wartość, jaką przypisują zdrowiu, jest przyczyną tych preferencji, a korzyści płynące z leczenia prywatnego sprawiają, że zostają przy tym wariancie na dłużej.

Długość oczekiwania na wizytę

Na wizytę u lekarza prywatnego poczekamy zazwyczaj dużo krócej niż u lekarza na fundusz. Dla niektórych osób nie jest to kluczowe w wyborze placówki, jednak wiele schorzeń można całkowicie lub w dużej części wyleczyć tylko przy odpowiednio wczesnym wykryciu. Nie można jednoznacznie stwierdzić, o ile szybciej dostaniemy się do specjalisty, wybierając leczenie prywatne. Zależy to od liczby i zapotrzebowania pacjentów w danym regionie. Istnieją usługi, takie jak np. tomografie komputerowe, na które trzeba poczekać nawet w przypadku uiszczenia opłaty. Czas oczekiwania będzie jednak krótszy, jeśli zdecydujemy się na prywatne centrum medyczne. Ważne jest, że aby dostać się do lekarza prywatnego, nie potrzebujemy skierowania od lekarza pierwszego kontaktu. Skraca to czas, który upływa od wystąpienia pierwszych objawów do postawienia diagnozy przez specjalistę. Nierzadko pacjentom udaje się umówić na wizytę nawet w tym samym dniu lub tygodniu od telefonu do rejestracji. 

Regularne badania u lekarza specjalisty

Wybierając prywatne centrum medyczne jako miejsce rutynowych badań lekarskich, zyskujemy pewność, że zostaniemy obsłużeni przy pomocy wysokiej jakości sprzętu i przyborów lekarskich. Jedna z wizyt powinna obejmować badania kardiologiczne. Nie trwają one długo, a wynik jest zazwyczaj dostępny od razu po badaniu.  Molikard s.c. centrum medyczne umożliwia leczenie prywatne w Krakowie, m.in. w zakresie kompleksowych usług kardiologicznych. Są one obecnie jednymi z najbardziej cenionych i potrzebnych, ponieważ choroby serca i układu krążenia należą do najczęstszych schorzeń naszej cywilizacji i dotykają osoby z różnych grup wiekowych. Wykonywane regularnie badanie serca pozwala na wyeliminowanie niespodziewanych dolegliwości i umożliwia szybkie rozpoznanie choroby.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas