Artykuł sponsorowany Centrum Medycyny Nowa Europa – zadbamy o Twoje zdrowie i samopoczucie

Centrum Medycyny Nowa Europa – zadbamy o Twoje zdrowie i samopoczucie

Dzisiejsze placówki medyczne, gdzie leczyć się można u lekarzy wielu specjalności, coraz częściej poszerzają zakres swojej oferty, aby kompleksowo zadbać i o ciało, i o ducha swoich pacjentów. Dzięki temu w jednym miejscu odwiedzić możemy swojego lekarza, poddać się zabiegom z medycyny estetycznej, uczęszczać na zajęcia fitness czy skorzystać z darów natury jak groty solne.

Centrum Medycyny Nowa Europa – usługi medyczne

Odwiedzając Centrum Medycyny Nowa Europa zapisać się można do jednego z wielu lekarzy specjalistów, jak na przykład kardiolog, ginekolog, logopeda czy ortopeda. Poprowadzą oni pacjenta, zlecą niezbędne badania oraz przygotują diagnozę, również w porozumieniu z innymi specjalistami. Jednak obok dbania o zdrowia, placówka oferuje również liczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Na miejscu poddać się można procedurom modelowania sylwetki, usuwania pajączków, przebarwień czy zmarszczek. Specjaliści z doświadczeniem po wstępnej analizie stanu zdrowia pacjenta, poznaniu jego potrzeb, doradzą najbardziej odpowiedni zabieg. Opowiedzą również o jego przebiegu, możliwych efektach oraz ewentualnych przeciwskazaniach.

Zadbaj z nami o formę i samopoczucie

Poza usługami medycznymi placówka oferuje również zajęcia fitness. Są one ważnym elementem dbania o zdrowie. Na terenie centrum odbywają się między innymi:

  • ćwiczenia „Szkoła Pleców”, gdzie zadbać można o prawidłową postawę,

  • stretching, rozciąganie wszystkich mięśni ciała,

  • trening mięśni dna macicy, jako profilaktyka problemów urogenitalnych,

  • zajęcia fitness dla seniorów.

Uczęszczanie na tego typu spotkania ma wpływ na stan mięśni, stawów i cały układ ruchu. Aktywność fizyczna jest ważna dla zdrowia, ale i samopoczucia, utrzymana odpowiedniej wagi. Zajęcia prowadzą osoby o odpowiednich kwalifikacjach. Uzupełnieniem oferty może być czas spędzany w grocie solnej, który pomoże zadbać o drogi oddechowe, usunie efekty stresu i pomoże się odprężyć. Na miejscu można organizować wizyty dzieci z przedszkoli i szkół.

Opracowanie:

Centrum Medycyny Nowa Europa

Łódź , al. Kościuszki 106/116

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas