Materiał Partnera Problem z pchłami? DDDKowalski służy Ci pomocą!

Problem z pchłami? DDDKowalski służy Ci pomocą!

Żywią się krwią, przenoszą choroby i ciężko je dostrzec gołym okiem. Chociaż opis ten pasuje do postaci rodem z horroru, to dotyczy on pcheł należących do jednych z najpowszechniejszych insektów rozprzestrzeniających się wszędzie tam, gdzie bytują zwierzęta. Bez względu na to, czy zalęgły się one pomieszczeniach gospodarczych, czy domowym zaciszu, problem można rozwiązać, korzystając z usług specjalistów, takich jak DDD Kowalski.

Fachowa interwencja

Jeśli zaobserwujemy, że nasze zwierzęta drapią się znaczniej częściej niż zwykle, bądź na naszych kostkach zlokalizujemy swędzące ugryzienia, diagnoza może być tylko jedna – pchły. Te ciemnobrązowe owady stanowią duże zagrożenie zarówno dla naszych pupili, jak i nas samych, dlatego ich obecności nie można bagatelizować. Chociaż dla wielu nas bytowanie tych insektów kojarzy się z miejscami zaniedbanymi, w rzeczywistości problem dotyka również czyste mieszkania, zatem nie zawsze ma związek z nieodpowiednimi warunkami higienicznymi.

Jak podkreśla przedstawiciel renomowanej lubelskiej firmy DDDKowalski, posiadającej wieloletnie doświadczenie w zwalczaniu szkodników, pchły potrafią przetrwać długo bez żywiciela, a gdy już go znajdą, składają nawet do dwóch tysięcy jaj, które z łatwością są rozprzestrzeniane przez nasze zwierzęta. Nic zatem dziwnego, że problem z pchłami przybiera często rozmiary plagi, a tradycyjne sposoby usunięcia insektów nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.  W walce z owadami lokatorzy czy właściciele budynków gospodarczych nie muszą być jednak osamotnieni. Powierzając nam dezynsekcję, zleceniodawcy zyskują pewność dobrania właściwej metody usunięcia nieproszonych gości. Naszą pracę traktujemy z powagą, dlatego staramy się nieustannie poszerzać wiedzę, o czym świadczą liczne dyplomy i certyfikaty. Zakres naszej działalności obejmuje również deratyzację, dezynfekcję, zaś dodatkowo prowadzimy sprzedaż detaliczną preparatów i akcesoriów, a także oferujemy usługi prania dywanów. W każdym aspekcie funkcjonowania firmy gwarantujemy konkurencyjne ceny i pełną satysfakcję klienta.

Jak się pozbyć pcheł na dobre?

Aby zlikwidować populację pcheł, czynności w obrębie mieszkania mogą okazać się niewystarczające. Insekty te nie znoszą światła, dlatego upodobały sobie ciemne piwnice, skąd mogą przedostać się różnymi sposobami na wyższe kondygnacje. Tak się właśnie dzieje zwłaszcza w okresie jesiennym. Chcąc zatem zapobiegać powrotom nieproszonych gości, nie obędzie się bez dezynsekcji całego budynku. W przypadku większych pomieszczeń najlepsze rozwiązanie stanowi połączenie metody opryskowej oraz zamgławiania ULV, które pozwala na dostanie się preparatu biobójczego nawet w trudno dostępne miejsca – tłumaczy pracownik firmy DDDKowalski. Specyficzna mgła chemiczna penetruje zatem wszelkie zakamarki i przestrzenie, gdzie mogą znajdować się pchły oraz ich jaja. Aerozol wypuszczany z urządzeń pod wysokim ciśnieniem rozchodzi się na dużą odległość, w dużym stopniu skracając czas trwania dezynfekcji. Warto nadmienić, iż w taki sposób eliminuje się również szkodniki w pomieszczeniach gospodarczych czy też na otwartym terenie.

Opracowanie:

DDDKowalski

Lublin , Krochmalna 24

Podziel się