Materiał Partnera Pozbądź się szkodników

Pozbądź się szkodników

Zbliżający się wielkimi krokami sezon letni to niestety również okres wylęgu dla niezliczonych odmian owadów i szkodników, które potrafią uprzykrzyć życie każdemu człowiekowi. Aby dobrze zabezpieczyć przed nimi dom i ogród, warto zdać się na usługi profesjonalnych firm specjalizujących się w deratyzacji oraz dezynsekcji. Dzięki takiemu zabiegowi, będziemy mogli odpoczywać w swoim domu bez przeszkód.

Idzie lato i insekty…

Różnej maści insekty, owady czy szkodniki w postaci szczurów czy myszy mogą stać się prawdziwą zmorą dla mieszkańców domów jednorodzinnych, a także mieszkańców bloków czy rolników. Nadchodzący okres letni sprzyja ich wylęganiu i rozrostowi, dlatego warto już zawczasu poszukać rozwiązania tego problemu, który może pojawić się dość niespodziewanie. Na rynku funkcjonuje wiele firm specjalizujących się w tego typu usługach. Jedną z nich jest przedsiębiorstwo Fun-Insekt, znajdujące się w Wejherowie, w województwie pomorskim.

Deratyzacja, dezynsekcja…

Firma Fun-Insekt oferuje kompleksowe usługi polegające na zwalczaniu różnego rodzaju szkodników. W ramach swojej działalności, przedsiębiorstwo oferuje m.in. deratyzację, czyli zwalczanie za pomocą środków chemicznych szkodliwych gryzoni (najczęściej szczurów i myszy). Firma Fun – Insekt zwalcza gryzonie w pomieszczeniach użytkowych, piwnicach, mieszkaniach, biurach, a także w systemach kanalizacyjnych oraz na otwartych przestrzeniach. Oferuje ponadto zabezpieczenie obiektów przez gryzoniami w postaci specjalnych barier tworzonych z karmików deratyzacyjnych. Usługi dezynsekcji z kolei polegają na usuwaniu szkodników oraz ich larw, głównie ze względów sanitarnych oraz gospodarczych. Fun-Insekt oferuje profesjonalne zwalczane owadów latających i biegających, w magazynach, młynach, oraz zakładach produkujących lub przetwarzających żywność. Firma wykonuje odkomarzanie na terenach otwartych, a także likwiduje gniazda szerszeni oraz os.

Firma Fun-Insekt oferuje swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych, a także przedsiębiorstw, dysponując fachową i doświadczoną kadrą pracowników, podejmujących się najbardziej skomplikowanych nawet wyzwań. Poza usługami deratyzacji i dezynsekcji, przedsiębiorstwo oferuje również usługi fumigacji, ozonowania oraz gazowania, a także zwalczanie karaluchów, zwalczanie pcheł i odpluskwianie.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas