Materiał Partnera Petroinstal Serwis sp. z o.o. – profesjonalny serwis stacji paliw

Petroinstal Serwis sp. z o.o. – profesjonalny serwis stacji paliw

Stacje paliw to obiekty, których sprawne działanie jest bardzo potrzebne każdemu kierowcy. Co więcej, awarie takich instalacji mogą być bardzo niebezpieczne, dlatego należy regularnie je serwisować, by uniknąć poważnych wypadków. Zajmują się tym firmy takie jak PUH Petroinstal Serwis. Sprawdź, na czym polega profesjonalny serwis stacji paliw i LPG.

Mobilne usługi serwisowe Petroinstal Serwis

Prawidłowe funkcjonowanie instalacji paliwowej i LPG możliwe jest jedynie wtedy, gdy ich sprawność jest regularnie kontrolowana, a wszystkie nieprawidłowości szybko usuwane. Nieszczelności, zabrudzenia i inne usterki mogą prowadzić do niebezpiecznych wypadków, dlatego tak ważne jest, by stacje paliw i LPG przechodziły regularne kontrole i były serwisowane.

Mobilne usługi serwisowe świadczy firma Petroinstal Serwis. Dojeżdzają oni na wskazane miejsce i za pomocą własnych urządzeń i mierników przeprowadzają dokładną kontrolę oraz dokonują stosownych napraw instalacji. Są to prawdziwi specjaliści, którzy o poprawnym działaniu takich instalacji wiedzą wszystko – w zakres usług tej firmy wchodzi też projektowanie i budowa stacji paliw i LPG od podstaw, a także wykonywanie modernizacji tych obiektów.

Co wchodzi w zakresu usług serwisowych stacji paliw?

W zakres usług serwisowych, które wykonuje się na stacjach paliw i LPG wchodzą:

  • próby szczelności zbiorników i instalacji,
  • rewizje wewnętrzne zbiorników,
  • czyszczenie zbiorników.

Firmy świadczące mobilne usługi serwisowe, takie jak Petroinstal Serwis oferują klientom także litrażowanie cystern LPG na miejscu u klienta. Co ważne, specjaliści Ci zajmują się także uruchamianiem i legalizacją urządzeń technologicznych w obecności OUM oraz ich odbiorem przy udziale UDT.

Projektowanie i budowa stacji paliw

Poza usługami serwisowymi możesz powierzyć specjalistom z firmy Petroinstal Serwis również zaprojektowanie i budowę od podstaw stacji paliw lub wykonanie jej według Twojego projektu. W zakres usług tej firmy wchodzą także prace modernizacyjne, mające na celu podniesienie sprawności instalacji i urządzeń, oraz zwiększenie ich bezpieczeństwa.

Modernizacje stacji paliw dotyczą zarówno wyglądu, konstrukcji i funkcjonalności całego obiektu, jak i stanowisk do tankowania, a także poszczególnych instalacji:

  • instalacji elektrycznych,
  • rurociągów,
  • zbiorników,
  • dystrybutorów paliwowych,
  • instalacji wodociągowej i kanalizacyjne,
  • systemów kasowych.

Firma ta realizuje kompleksowe usługi, dbając o zadowolenie i wygodę klientów, a także działając zgodnie z prawem budowlanym i rygorystycznymi przepisami dotyczącymi budowy i modernizacji tego typu obiektów.

Opracowanie:

Petroinstal Serwis Sp. z o.o.

Krzemienica 632a

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas