Materiał Partnera Jakie są największe zalety czyszczenia parowego?

Jakie są największe zalety czyszczenia parowego?

Czyszczenie parowe jest metodą chętnie wybieraną przez gospodarstwa domowe, placówki medyczne, właścicieli firm i myjnie samochodowe. W przeciwieństwie do wielu tradycyjnych metod, które mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku, czyszczenie parą jest bezpieczne dla rodzin i zwierząt domowych. Malutkie cząsteczki pary wodnej penetrują pory powierzchni. Usuwają brud, tłuszcz i kurz.

Metoda bezpieczna i przyjazna dla środowiska

W większości przypadków czyszczenie parą potrzebuje przede wszystkim wody. Mobilna Myjnia Parowa Krzysztof Wojsa wykorzystuje znacznie mniej środków chemicznych w porównaniu do tradycyjnych metod.  Czyszczenie parowe jest bezpieczne nie tylko dla Ciebie, Twojej rodziny i zwierząt domowych, ale również dla środowiska. Zmniejsza liczbę chemikaliów, które spływają do kanalizacji i ponownie trafiają do źródła wody.  W ten sposób możesz wspaniale wyczyścić samochód, płytki, fugi, blaty, twarde podłogi drewniane i  inne powierzchnie.

Dom i samochód będą wyglądać jak nowe.

Czyszczenie parowe wykorzystuje wysokie temperatury. Pozwala skutecznie usunąć osady brudu i pozostałości, które pozostały po innych metodach mycia. Stosowanie pary pomaga odkazić dom i auto. Jest skuteczniejsza niż konwencjonalne sposoby, które wykorzystują rozpuszczalniki i gąbki. Para naturalnie dezodoryzuje i dezynfekuje w sposób naturalny za pomocą ciepła i wilgoci. Czyszczenie parą jest uniwersalne i może być stosowane w różnych obszarach domu. Dokładnie wyczyści płytki łazienkowe, blaty z kamienia naturalnego, drewnianą podłogę i skórzaną tapicerkę.

Czyszczenie parą zabija  zarazki, wirusy i pleśnie.

Gołym okiem nie zobaczysz wirusów, bakterii, pleśni i innych potencjalnie groźnych patogenów. Dzięki czyszczeniu parą pozbędziesz się niebezpiecznych mikroorganizmów. Gdy para przenika przez pory powierzchniowe. Usuwa brud, zanieczyszczenia, bakterie. Te cząsteczki pary są tak gorące, że są w stanie zabić nawet najsilniejsze patogeny, takie jak E.Coli i Salmonella.

Czyszczenie parą pomaga pozbyć się alergenów.

Alergeny unoszące się w powietrzu są jednymi z najpopularniejszych czynników alergicznych. W rzeczywistości alergeny, takie jak roztocza kurzu, ustępują tylko pyłkom, jeśli chodzi o wywoływanie reakcji alergicznych. Regularne czyszczenie auta i domu pozwala usunąć na dobre mikroskopijne alergeny.

Eliminuje nieprzyjemne zapachy.

Czyszczenie parą pozwala pozbyć się nieprzyjemnych zapachów. Eliminuje również niechciane zapachy  zwierząt domowych. Dzięki tej metodzie nasz zwierzak będzie szczęśliwy i zdrowy. Zabija pchły, ich jaja i nawet larwy. 

Opracowanie:

Mobilna Myjnia Parowa Krzysztof Wojsa

Potok 60

  • tel. 572 849 124

Podziel się