Materiał Partnera Co znajdziemy w ofercie stacji paliw?

Co znajdziemy w ofercie stacji paliw?

Stacje paliw zwykle kojarzą się nam z miejscem, w którym tankujemy nasze samochody. Oczywiście jest to podstawowa usługa oferowana przez stacje paliw, jednakże nie jedyna. Oprócz tego na stacjach paliw możliwe jest zrobienie zakupów, umycie samochodu, a nawet skorzystanie z restauracji, noclegu, czy też sali bankietowej. Jak dokładnie wyglądają dodatkowe usługi oferowane na stajach paliw?

Podstawowe usługi oferowane przez stacje paliw

Najczęściej na stację paliw udajemy się w jednym celu. Jest nim zatankowanie pojazdu. Sprawdzone stacje paliw, jak np. Huzar oferują swoim klientom paliwo najwyższej jakości, którego cena jest atrakcyjna. Do najczęściej oferowanych paliw przez stacje są:

  • olej napędowy,
  • benzyna Pb95,
  • benzyna Pb98,
  • gaz LPG,
  • oleje silnikowe.

Udając się na stację paliw, szczególnie w obcym nam miejscu, warto zorientować się, jakie paliwa możemy zatankować.

Jednak w dzisiejszych czasach na stacjach paliw znajdziemy wiele więcej usług i ofert, niż zatankowanie paliwa. Dużą popularnością cieszą się programy lojalnościowe. Działają one na ustalonych zasadach, np. zakup kilku litrów danego paliwa lub kilka złotych wydanych w sklepie oznacza, że na nasze konto trafią punkty. Następnie punkty te można wymieniać na nagrody. Nagrodą może być darmowe paliwo lub przedmioty, np. do samochodu. Stacje paliw przewidują również różnego typu programy dla przedsiębiorców. Uczestnictwo w takich programach daje możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów na zakup paliwa oraz produktów znajdujących się w sklepie.

Inne usługi stacji paliw

Większość stacji paliw oferuje również inne usługi, których jest naprawdę wiele. Często spotykaną jest myjnia samochodowa. W takich myjniach możliwe jest umycie pojazdu, a także wyczyszczenie go z wewnętrznych zabrudzeń. Bezdotykowa myjnia na stacji paliw wyposażona jest w nowe urządzenia zapewniające higienę auta, które gwarantują pozbycie się długotrwałych i trudnych zabrudzeń. Do tego na takiej myjni możemy nawoskować lakier, czy też wymyć koła. Dla kierowców spędzających dużo czasu w trasie taka opcja jest bardzo korzystna.

Niektóre stacje paliw posiadają nawet restaurację. Ta opcja jest idealna dla często podróżujących osób, które chcą zjeść normalny, domowy obiad. Restauracje przy stacjach paliw oferują rozmaite dania, a dodatkowo problemem nie jest zamówienie jedzenia na wynos.

Na tym oferty stacji paliw się nie kończą. Oprócz tego znajdziemy również hotele, w których odpoczywać mogą wszyscy przejeżdżający obok. Osoby podróżujące przez długi czas z pewnością będą zadowolone z tego, że w jednym miejscu będą mogły zatankować samochód, zjeść, a także odpocząć w hotelowych pokoju przed dalszą podróżą. Ponadto nie musimy martwić się o to, gdzie zostawimy na ten czas nasz pojazd, ponieważ będzie on czekał na nas na parkingu dla gości.

W dzisiejszych czasach stacje paliw oferują naprawę bardzo dużo usług dla swoich klientów. Kiedyś taka stacja kojarzyła nam się tylko z możliwością zatankowania pojazdu, jednak obecne można w takim miejscu zjeść, a także odpocząć.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas