Artykuł sponsorowany Choinki zapachowe do samochodu od firmy DRS – jak wygląda ich produkcja?

Choinki zapachowe do samochodu od firmy DRS – jak wygląda ich produkcja?

Zastanawiałeś się kiedyś, jak produkowane są klasyczne, wszystkim znane zawieszki zapachowe do auta? Firma DRS z Krakowa zajmuje się tworzeniem takich gadżetów i jest to główna gałąź działalności produkcyjnej tego przedsiębiorstwa. Dodatkowo można złożyć zamówienie na podkładki nazywane waflami standardowymi. Jest to doskonała forma reklamy, która bywa również przedmiotem kolekcjonerskim.

Tworzenie zawieszek

Mimo że najpopularniejsze zawieszki to te w kształcie choinki, to firma DRS oferuje również inne kształty, które mogą zostać dopasowane indywidualnie do potrzeb klienta. Dużym powodzeniem cieszy się materiał, z którego są one wytwarzane, czyli tak zwany beemart. Ma on właściwość tektury o wysokim stopniu wchłaniania wilgoci. Dozwolone parametry w produkcji zawieszek:

  • grubość od 1,1 mm do 2 mm,

  • jedno- lub dwustronny druk – z wykorzystaniem palety kolorów CMYK lub PANTONE,

  • dowolny kształt do wyboru,

  • opcjonalne foliowanie w połysku lub macie.

DRS zajmuje się również tworzeniem tak zwanych wafli piwnych, czyli podkładek pod napoje. Tutaj ich format może być jako kwadrat o wymiarach 93 × 93 mm, a w przypadku koła o średnicy 100 mm. Na życzenie klienta firma produkuje również produkty o niestandardowych kształtach.

Posiadając własny park maszynowy do choinek zapachowych i podkładek jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia do kilku milionów sztuk, nie tracąc przy tym intensywności koloru w druku

– mówi specjalista.

Produkcja na wielką skalę

Z racji tego, że firma DRS istnieje na rynku poligraficznym od 2005 roku, rozwinęła się do tego stopnia, że cieszy się dużym nakładem pracy i niezmiennym zadowoleniem wśród swoich klientów. Niezależnie od tego, jaką ilość zawieszek, wafli czy podkładek potrzebujesz, fachowcy są w stanie zrealizować twoje zamówienie na wysokim poziomie. Służą doradztwem na każdym etapie produkcji. Oprócz tego typu gadżetów zakład oferuje również uszlachetnianie druku w nowoczesnych technikach.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas