Artykuł sponsorowany Włosy ombre – najpopularniejsza damska fryzura

Włosy ombre – najpopularniejsza damska fryzura

Na arenie najmodniejszych damskich fryzur od lat prym wiodą włosy ombre. Ten rodzaj farbowania jest dość popularny i często ulega zmianom i modyfikacjom, zwłaszcza w kwestii użytych kolorów i odcieni. Chciałabyś się dowiedzieć więcej na temat ombre hair? W naszym artykule znajdziesz garść niezbędnych informacji. Sprawdź, czy ten rodzaj fryzury jest dla Ciebie.

Włosy ombre – co musisz o nich wiedzieć

Myśląc o włosach ombre pewnie widzisz przed oczami fryzurę składającą się z ciemnego brązowego czubka i rozjaśnianych końcówek. Nie do końca jest to prawdą, gdyż ombre hair to pasma, na których znajdują się dwa różniące się od siebie kolory. Przechodzą one płynnie w linie poziomej w coraz jaśniejszy odcień. Do zastosowania tego efektu można wykorzystać wiele odcieni farb:

  • rudości;

  • brązy;

  • blondy;

  • czerwienie.

Ombre najbardziej efektownie prezentuje się na długich kosmykach. Profesjonalnie wykonane przejdź doświadczonego fryzjera, może ozdobić również włosy średniej długości.

Włosy ombre – dlaczego warto wykonać je w salonie fryzjerskim?

Ombre to znakomity sposób odświeżenie fryzury dla kobiet, które boją się drastycznych zmian. Dobrze wie o tym zakład fryzjerski N&D, którego właścicielem jest Marzena Kaliszuk. W tym miejscu wykonasz kompleksowego rozjaśniania włosów oraz ich podcięcia.

Jeśli zależy Ci na tym, aby ombre wyróżniało się delikatnym przejściem kolorów, koniecznie odwiedź fryzjera. Dzięki temu unikniesz nieestetycznych odcięć i plam. W salonie fryzjerskim dobierzesz również odpowiedni kolor, oraz dowiesz się jak zadbać o włosy farbowane, aby były lśniące i gładkie w dotyku.

Nie warto wykonywać farbowania włosów na własną rękę w domu. Jest to proces bardzo złożony, wymagający wiedzy oraz precyzji. Samo nałożenie rozjaśniacza to nie wszystko. Po nim następuje koloryzacja włosów nawet do pięciu odcieni.

Aby ombre wyglądało oszałamiająco, możesz pokusić się o przycięcie końcówek lub delikatne cieniowanie włosów, wtedy najbardziej widać wielowymiarowość koloryzacji.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas