Artykuł sponsorowany Modne fryzury ślubne

Modne fryzury ślubne

Dzień naszego ślubu powinien być wyjątkowy pod każdym względem. Oczywiście liczy się również wygląd. Każda panna młoda chce prezentować się podczas tej uroczystości zachwycająco – aby zrobić wrażenie zarówno na gościach, jak i na przyszłym mężu. Poza suknią ślubną, równie istotny jest wybór fryzury. Eleganckie upięcie czy może rozpuszczone włosy? Sprawdź, jakie fryzury ślubne są obecnie w modzie. 

Fryzury z ozdobami 

Różnego rodzaju ozdobne spinki, wianki lub opaski ponownie są w modzie. W tym sezonie na półkach sklepowych znajdziemy całą masę takich dekoracji, które sprawdzą się na co dzień, ale również w odświętnych okolicznościach. Dostępnych jest wiele eleganckich ozdób, które idealnie wkomponują się w stylizację ślubną. Warto zastanowić się na przykład nad popularnymi w ostatnim czasie spinkami z perłami. Nadadzą one naszej fryzurze romantycznego klimatu. 

Luźne koki i upięcia 

Obecnie coraz rzadziej stawiamy na ciężkie fryzury z dużą ilością lakieru i wsuwek. Oczywiście, dobry lakier do włosów jest konieczny, aby upięcie ślubne nie uległo zniszczeniu po godzinie. Jednakże naturalność jest teraz w modzie i dotyczy to również fryzur ślubnych – koki z wypuszczonymi wokół twarzy kosmykami tworzą elegancki, lecz naturalny efekt, a dodatkowo wyszczuplają optycznie twarz. Dzięki temu mają one coraz więcej zwolenniczek. 

Loki i fale

Kobiety, które cieszą się pięknymi, długimi włosami coraz częściej decydują się na pozostawienie rozpuszczonych włosów. Imponujący efekt możemy uzyskać za pomocą lokówki. Ważne jest jednak odpowiednie dopasowanie skrętu do kształtu twarzy, a także zastosowanie profesjonalnych kosmetyków do utrwalenia fryzury – tak, aby piękne fale nie wyprostowały się w trakcie zabawy. Na efekt trwałych loków możemy liczyć, korzystając z usług zdolnych i doświadczonych fryzjerów – na przykład Natalii Kornackiej z salonu Natally.

Romantyczne warkocze ślubne

W tym przypadku mamy do wyboru różne warianty tej prostej, lecz efektownej fryzury. Świetnie sprawdzi się ona w przypadku stylizacji boho, na którą to coraz częściej decydują się panny młode. Warkocz możemy wkomponować w tak naprawdę każde upięcie. Przepięknie może wyglądać również prosty warkocz, do którego dodaliśmy elegancką ozdobę.

Można również zapytać fryzjera o to, jaka fryzura będzie odpowiednia do naszej sukni oraz kształtu twarzy. Pamiętajmy jednak, aby kierować się własnym gustem i komfortem, gdyż najważniejsze jest, abyśmy tego wyjątkowego dnia czuły się po prostu dobrze. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas