Materiał Partnera Jak skutecznie schudnąć?

Jak skutecznie schudnąć?

Chcesz stracić nadprogramowe kilogramy? Odchudzanie jest procesem, który wymaga wiele pracy. W końcu nie tyjesz w ciągu tygodnia, więc nie spodziewaj się też tego, że w końcu tygodnia stracisz wszystkie dodatkowe kilogramy. Mamy dla ciebie kilka porad, dzięki którym proces odchudzania będzie znacznie łatwiejszy - zobacz, w jaki sposób skutecznie schudnąć i nie wrócić do poprzedniej wagi!

Dieta to nie wszystko

Utarło się przekonanie, że odchudzanie to tylko i wyłącznie odpowiednia dieta. Jednak sytuacja wygląda odmiennie! Chociaż dieta odgrywa ważną rolę w procesie odchudzania, to nie jest wszystkim. Po pierwsze - dieta nie powinna być rygorystyczna, a zamiast tego lepiej skupić się po prostu na zmianie sposobu odżywiania, co będzie działaniem długofalowym. Po drugie - powinna ona być dobrze dobrana. Dlatego warto wybrać się do specjalistycznego centrum odchudzania i zasięgnąć także porady dietetycznej.

Oprócz diety ważne są ćwiczenia. Powinny być regularne, ale niezbyt męczące, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z nimi! Jeśli na początku treningów narzucisz sobie zbyt ostry rygor, to nie dotrzymasz zbyt długo w swoich postanowieniach! Dlatego lepiej podejmować małe kroki, ale codziennie.

Zabiegi odchudzające na ciało

Oprócz diety i ćwiczeń chudnięcie może być stymulowane także przez odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne, które mają za zadanie wspomóc proces odchudzania. O to, jakie to są zabiegi i czy naprawdę działają, zapytaliśmy właścicielkę Studio Figura Konstantynów Łódzki Elwira Sobiecka.

Jednym  z zabiegów odchudzających, który wykazuje doskonałe działanie, jest zabieg elektrostymulacji. Do organizmu, szczególnie brzucha, pośladków i ud, ale także innych obszarów, które potrzebują odchudzenia, podłączone są specjalne, niewielkie elektrody, które stymulują mięśnie, a tym samym pomagają pozbyć się trudnego do usunięcia tłuszczyku.

Innym zabiegiem, który dobrze działa i jest innowacyjną metodą walki z kilogramami, jest kriolipoliza. Zabieg ten polega na selektywnym chłodzeniu komórek tłuszczowych w wybranych partiach ciała. W efekcie można stracić nawet 45% komórek tłuszczowych. Zabieg ten daje pełne efekty po około 6 tygodniach, a w razie potrzeby może zostać ponownie powtórzony. Najczęściej stosuje się go na uporczywy tłuszcz na brzuchu, ale może być użyty także na inne partie ciała.

Jak widać, odpowiednie zabiegi odchudzające pomagają zgubić kilogramy i są doskonałym uzupełnieniem dla innych sposobów na odchudzanie. Oprócz tego zostawiają skórę bardziej jędrną i po schudnięciu nie będzie ona obwisła.

Opracowanie:

Studio Figura Konstantynów Łódzki Elwira Sobiecka

Konstantynów Łódzki , Jana Pawła II 34

Podziel się