Materiał Partnera Metody kształtowania sylwetki

Metody kształtowania sylwetki

Każda kobieta chce cieszyć się pięknym i zgrabnym ciałem. W tym celu najczęściej wybieraną metodą jest dieta, która pomaga zrzucić zbędne kilogramy oraz stosowanie kosmetyków ujędrniających. Ale czy to wystarcza? Skuteczną metodą uzyskania zgrabnej sylwetki jest połączenie diety z ruchem. Regularne ćwiczenia i zabiegi pobudzające pracę mięśni korzystnie wyszczuplają sylwetkę. Pozwalają cieszyć się zgrabnym ciałem przez długie miesiące.

Limfodrenaż

Krążąca po organizmie limfa gromadzi substancje toksyczne i odprowadza je do węzłów chłonnych, nerek, aż w końcu usuwa je z organizmu. Niestety często zamiast wędrować do węzłów chłonnych wnika w inne tkanki i gromadzi się w tkankach tłuszczowych. Powodem jest  siedzący tryb życia, nieodpowiednia dieta oraz zmiany hormonalne. Dlatego warto zadbać, aby  układ limfatyczny działał sprawnie. Limfodrenaż poprawia krążenie krwi i limfy, przyspiesza przemianę materii, redukuje tkankę tłuszczową, likwiduje cellulit, a także zmniejsza obwód ciała w udach, na brzuchu, biodrach, pośladkach. Zabieg przeciwdziała powstawaniu żylaków, likwiduje obrzęki i usuwa wodę z organizmu.

Elektrostymulacja

Elektrostymulacja polega na tworzeniu bodźców oddziałujących na mięśnie. Elektrostymulator wysyła podczas zabiegu impulsy elektryczne do organizmu i doprowadza do skurczu mięśni. Każdy skurcz wymaga dostarczenia energii z tkanki tłuszczowej co przyczynia się do jej redukcji. Elektrostymulacja poprawia napięcie tkanki łącznej, zwiększa jędrność skóry, zmniejsza cellulit, poprawia krążenie krwi oraz płynów tkankowych. Regularny zabieg elektrostymulacji redukuje zbędne kilogramy i zwiększa dotlenienie krwi co sprzyja lepszemu spalaniu tłuszczu.

Vacu Shaper

Trening Vacu Shaper polega na ćwiczeniach na bieżni w specjalnie wytworzonym podciśnieniu. Osoba podczas zabiegu wchodzi do komory z bieżnią, na którą zakładany jest specjalny płaszcz. Podczas ćwiczenia odczuwa się zasysanie, które utrudnia poruszanie się, ale dzięki temu zwiększa się liczba spalanych kalorii, redukuje się cellulit, poprawia kondycja, wyszczuplają się uda, brzuch i pośladki. Dzięki zabiegowi vacu skóra staje się gładsza, a jej wygląd jest bardziej zdrowy.

Podziel się