Artykuł sponsorowany Podnośniki stołowe firmy Hymo – krótki przegląd oferty

Podnośniki stołowe firmy Hymo – krótki przegląd oferty

Hymo AB jest to szwedzka firma, która od ponad pięćdziesięciu lat specjalizuje się w dostarczaniu platform podnośnych przedsiębiorstwom działającym na terenie Europy. Urządzenia te wyróżniają się wysoką jakością wykonania, wytrzymałością oraz niezawodnością działania. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie towary muszą pokonać różnicę poziomów lub wymagają transportu z miejsca na miejsce. Jakie rodzaje podnośników stołowych od Hymo są dostępne w Polsce?

Stół nożycowy Hymo MX

Stół nożycowy Hymo MX to doskonałe rozwiązanie dla firm, które potrzebują usprawnić rozładunek z linii produkcyjnej przy użyciu palety i wózka paletowego. Największą zaletą podnośników z tej rodziny jest niski profil, gdy urządzenie jest zamknięte. Decydując się na zakup stołu nożycowego Hymo MX, przedsiębiorca nie musi się więc martwić o konieczność wykonania specjalnego wykopu, co ogranicza koszty inwestycji. Z urządzenia można korzystać na płaskim podłożu, przemieszczając je zależnie od potrzeby. Podnośniki nożycowe Hymo MX dzielą się na dwa rodzaje.

Jak informuje przedstawiciel z firmy Easy Link, która jest dystrybutorem platform podnośnych od Hymo – największym zainteresowaniem inwestorów cieszy się model MX-E, który wyposażony jest w stół w kształcie litery E. Urządzenie to doskonale sprawdza się do przeładunku paletowego lub regałowego, zapewniając operatorowi maksymalną wygodę. Z kolei model MX-R posiada klasyczny, prostokątny stół do podtrzymywania ładunku. Każdy z tych sprzętów w znacznym stopniu przyczyni się do zwiększenia efektywności pracy w magazynie czy dużym zakładzie produkcyjnym.

Stół podnośny Hymo AX

Urządzenie to cenione jest przez inwestorów za atrakcyjną cenę i pełną skuteczność działania. Stół podnośny Hymo AX wyposażony jest w regulację wysokości, dzięki czemu można korzystać z niego na wszystkich stanowiskach roboczych. Urządzenie pomaga rozwiązać problemy związane z podnoszeniem ładunków oraz przenoszeniem ich na wyższe poziomy. Prosta obsługa, duża stabilność oraz cicha praca to z pewnością jedne z największych zalet tego sprzętu.

Aby jeszcze bardziej zoptymalizować funkcjonowanie urządzenia. Można wyposażyć je w dodatkowe akcesoria. Warto przy tym skorzystać z fachowej porady specjalistów, którzy dobiorą je pod kątem indywidualnych potrzeb każdego kontrahenta.

Wózek podnośnikowy Hymo TXC

Wózek podnośnikowy Hymo TXC to środek transportu wyposażony w funkcję podnoszenia ciężkich i nieporęcznych ładunków na wymagany poziom. Urządzeniem łatwo się manewruje, a sterowanie nim nie sprawia problemów nawet mniej doświadczonym operatorom. Z racji tego, że wózek nie ma kabla zasilającego, można korzystać z niego praktycznie wszędzie.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas