Materiał Partnera Najwyższe standardy w branży taksówkarskiej

Najwyższe standardy w branży taksówkarskiej

Firm taksówkarskich w Polsce jest bardzo dużo. Mowa o korporacjach taksówkarskich oraz o jednoosobowych działalnościach gospodarczych. Oprócz tego dużą konkurencję tworzą kontrowersyjne usługi transportu zamawianego przez specjalne aplikacje, co działa przede wszystkim w większym miastach. Olbrzymia konkurencyjność rynkowa, nawet w małych miejscowościach takich, jak pięciotysięczny Serock, powoduje jednak, że najlepsze taksówki spełniają najwyższe standardy z możliwych. Dowiedz się, o jakich z nich mowa!

Auta komfortowe i bezpieczne

Dzisiejsze taksówki to samochody bardzo nowoczesne, wyposażone w odpowiednie systemy bezpieczeństwa, a także komfortu jazdy. Wielokrotnie znajdziemy w nich nawet ładowarki do telefonów, czy przenośne powerbanki. Fotele są przy tym miłe w dotyku oraz miękkie, a przestrzeń na nogi jest dosyć spora. Dodatkowym udogodnieniem są często przyciemniane szyby. Wspomnieć należy również o klimatyzacji, która zapewnia najwyższy komfort latem oraz zimą. Istotne dla wielu pasażerów jest również to, aby taksówka miała dużo miejsca na bagaż, w tym na ponadgabarytowe przedmioty – np. instrumenty muzyczne. Najlepsze firmy nie mają również problemów z przewozem kotów oraz psów. Ważne jest jednak to, aby według norm prawnych były uwiązane na smyczy, lub aby były zamknięte w przenośnych torbach, czy klatkach transportowych.

Warto wiedzieć! Najlepsi taksówkarze posiadają również szeroką wiedzę motoryzacyjną, dlatego mogą przeprowadzać przed każdym dniem pracy odpowiednim przegląd. Te wymagane przez prawo, są zaś w najwyższych standardach wypełniane nie co rok, ale nawet co kwartał, czy miesiąc!

Przeszkoleni pracownicy o wysokich kompetencjach

Kierowcą taksówki wcale nie może być każda osoba, która potrafi prowadzić auto. Do świadczenia przewozu osób, należy mieć określone kompetencje. To dlatego wielu taksówkarzy przechodzi dodatkowe szkolenia np. odnośnie jazdy antypoślizgowej. Kierowcy taksówek często również studiują mapy i testują różne drogi tak, aby określić jakie trasy w danej porze dnia są najmniej uczęszczane i najbezpieczniejsze. Ważnym standardem jest również kompetencja dotycząca ergonomicznej jazdy, co obniża wydatki na paliwo, czy serwis ogumienia. To zaś wpływa na niższe ceny świadczonych usług dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz publicznych.

Szeroki zakres usług, również tych niestandardowych

Ważnym wyznacznikiem najlepszych firm taksówkarskich jest również ich szeroki zakres usług, który powinien dotyczyć także wielu niestandardowych działań. Tymi wyróżnia się między innymi TANIE TAXI SEROCK, które gwarantuje przewozy bagażowe, przewozy w ramach poczty kwiatowej, obsługę wesel, stałą obsługę kobiet w ciąży/seniorów/dzieci uczęszczających do szkół i przedszkoli, dowóz zakupów, realizację recept, holowanie aut, transport na lotnisko. Tylko najlepsze branżowe podmioty są dzisiaj tak elastyczne w prowadzeniu swojego biznesu…

Opracowanie:

Waldemar Mitrowski Taxi osobowe

Serock , Pułtuska 44a

Podziel się