Materiał Partnera Radio-Taxi – sprawdzone usługi w zakresie pomocy drogowej i nie tylko

Radio-Taxi – sprawdzone usługi w zakresie pomocy drogowej i nie tylko

Radio-Taxi świadczy usługi związane z pomocą drogową, bezpiecznym dowozem dziecka pod wskazany adres i przewozem przesyłek poufnych oraz wartościowych od 1992 roku. Siedziba firmy znajduje się w Chojnicach. W ramach poniższego wpisu przedstawiamy najbardziej istotne informacje związane z ofertą prezentowaną przez Radio-Taxi dla klientów o zróżnicowanym zapotrzebowaniu.

Pomoc drogowa

W związku ze świadczeniem tego rodzaju usług firma gwarantuje bezpieczne holowanie pojazdu. Jak wiadomo, taka czynność musi przebiegać w pewien określony sposób, przez co warto zaczerpnąć nieco przydatnych informacji w tej kwestii. Początkowo trzeba zaznaczyć, że nie będziemy mogli sobie na to pozwolić w sytuacji, gdy samochód ma niesprawny układ kierowniczy lub zepsute hamulce, o ile oczywiście sposób holowania wymaga skorzystania z tych elementów. Co więcej, niemożliwe będzie również przeprowadzenie tego procesu między innymi w momencie, gdy auto zawiera dodatkowo przyczepę. Pomoc drogowa oferowana przez Radio-Taxi jest szczególnie przydatna podczas przewożenia na autostradzie, ponieważ w takich okolicznościach wymagane jest wykorzystywanie specjalistycznych pojazdów.

Ekspert z opisywanej firmy przedstawia, jak w głównej mierze powinien przebiegać proces holowania oraz co powinniśmy używać w jego trakcie:

W przypadku pojazdów osobowych o dopuszczalnej masie całkowitej, która nie przekracza 3,5 tony, wystarczy wykorzystać linę syntetyczną o długości od 4 do 6 metrów. Musimy zadbać przy tym o to, aby została przyczepiona w sposób uniemożliwiający jej rozłączenie. Znaczenie może mieć także rodzaj połączenia, który dzieli się na giętki oraz sztywny. Pierwszy sprawdza się w przypadku aut o dwóch działających układach hamulcowych, podczas gdy drugi przy jednym sprawnym hamulcu.

Usługi dowozu i przewozu

Radio-Taxi oferuje ponadto możliwość bezpiecznego dowiezienia dziecka pod wskazany adres oraz dostarczenie przesyłek wartościowych i poufnych. Firma ma odpowiednie doświadczenie w tym zakresie, co pozwala na bezproblemowe wykonanie zlecenia w przewidywanym czasie czy też terminie. Zatrudniani specjaliści dokładają wszelkich starań, aby całość przebiegła w należyty sposób, a samą ofertę w tym zakresie trzeba dodatkowo wyróżnić przez atrakcyjne ceny, które wypadają bardzo dobrze w porównaniu z konkurencją. Jeżeli więc jesteśmy w potrzebie skorzystania z takich opcji, warto zwrócić się do niej o pomoc.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas