Materiał Partnera Perfekcyjne zaproszenia ślubne? Tylko  z firmą Egraven!

Perfekcyjne zaproszenia ślubne? Tylko z firmą Egraven!

Ślub to niezapomniane wydarzenie – każda panna młoda marzy o idealnym ślubie i weselu. Przy takim wydarzeniu należy zadbać o każdy detal – w tym o to, jak mają wyglądać zawieszki na alkohol, czy też zaproszenia ślubne. Pięknie wygrawerowane zaproszenie na ślub dla rodziców oraz pozostałych gości będą stanowiły uroczą pamiątkę po uroczystości. Jak wybrać najpiękniejsze zaproszenia ślubne? Niewątpliwie takie znajdziesz w sklepie Egraven!

Zaproszenia ślubne Egraven – dbałość o każdy detal

Jeżeli szukasz unikatowych zaproszeń ślubnych, dla wyjątkowych osób, które będą świadkami jednego z najważniejszych dni w Twoim życiu, sprawdź ofertę firmy Egraven. Znajdziesz tam zaproszenia ślubne wykonane z najwyższą starannością, na podstawie przemyślanego, stylowego projektu. Są one drukowane na wysokiej jakości papierze, a co ważniejsze – sklep ten oferuje szeroki wybór zaproszeń. Jeżeli lubisz styl rustykalny, postaw na zaproszenia ślubne wykonane w tym właśnie designie – białe napisy wykonane za pomocą eleganckiej czcionki, na oliwkowym, ekologicznym papierze nadadzą szyku wydarzeniu. Lubisz elegancję? Co powiesz na zaproszenia ślubne w stylu glamour? To ekskluzywna opcja, która łączy w sobie nutę minimalizmu razem z lekkim dodatkiem przepychu, przemyconego dzięki lustrzanej czcionce. A może chcesz postawić na coś na czasie? Modne zaproszenia ślubne, bardzo popularne i nieco humorystyczne to te wysuwane. Zaproszenia są skonstruowane na tej zasadzie, że podczas wysuwania kartki Panna Młoda zbliża się do Pana Młodego, a podczas wsuwania – oddala. Na pewno przypadną one do gustu gościom.

Oferta ślubna firmy Egraven

Wymienione wyżej rodzaje to tylko kilka przykładów zaproszeń ślubnych, jakie oferuje sklep Egraven. Co więcej, kolory, jak i również rodzaj czcionki na zaproszeniach można wybrać samemu. Ponadto, jeżeli zdecydujemy się na zaproszenia ślubne w danej stylistyce, warto zadbać o to, by współgrały one z innymi detalami ślubnymi. Firma Egraven oferuje kompleksową usługę wykonania zaproszeń na ślub, jak również zawieszek na alkohol, numerków na stoły oraz winietek.

W jej sklepie znajdziesz również wiele innych produktów związanych z tematyką ślubną – w tym przepięknie wykonane skrzynie na wino, które będą wspaniałym prezentem w ramach ślubnego podziękowania dla rodziców, menu weselne, księgi gości i wiele innych. Wszystko wykonane starannie, precyzyjnie oraz w sposób odpowiedni do okazji. Sprawdź to już teraz!

Opracowanie:

Egraven

Płock , Gradowskiego 15

Podziel się