Materiał Partnera Pomysły na piękne podziękowania dla gości weselnych

Pomysły na piękne podziękowania dla gości weselnych

Podziękowania dla gości weselnych w formie miłego, drobnego upominku to jedna z wielowiekowych tradycji ślubnych. Taki upominek, jak i wszystkie inne elementy oprawy ślubnej, powinien ładnie komponować się ze stylem aranżacyjnym całej uroczystości. W poniższym artykule przedstawiamy listę najciekawszych pomysłów na podziękowania dla gości weselnych. Zapraszamy do jego lektury.

Aniołki i bańki mydlane

Podziękowania dla gości weselnych w formie ładnych, misternie wykonanych aniołków z gipsu to bardzo dobry pomysł na subtelny prezent, który goście mogą postawić później na półce w domu jako piękną pamiątkę i dekorację mieszkania jednocześnie. W przypadku podziękowań dla gości weselnych warto też postawić na dodatkową, ładną oprawę w formie celofanowego opakowania lub atłasowej tasiemki oraz personalizację w postaci dołączonego bileciku. Piękne podziękowania dla gości między innymi w formie aniołków (występujących w kilku wariantach) znajdą Państwo w ofercie pracowni artystycznej KORREN Arte della passione.

Jeśli chodzi o prezenty dla gości na ślub, to innym, ciekawym pomysłem są także bańki mydlane w pięknym opakowaniu nawiązującym do charakteru i oprawy wizualnej tej wyjątkowej uroczystości takim jak np. dostępny w ofercie pracowni KORREN biały łabędź na torciku. Taki upominek będzie prezentował się niezwykle elegancko i pięknie na stole weselnym, niezależnie od stylu aranżacyjnego uroczystości.

Buteleczki, miodki i bomboniery

Jeśli mowa o prezentach dla gości weselnych, to ostatnimi czasy prawdziwą furorę robią małych rozmiarów szklane buteleczki o różnych ciekawych kształtach i wypełnieniach. W takiej mini-buteleczce możemy umieścić m.in. nalewkę, herbatę, kawę, brokat lub ozdobne kamienie w zależności od naszych upodobań, dołączając także bilecik z podziękowaniami na przykład za pomocą pięknej, atłasowej wstążeczki lub kokardy. Równie ciekawym pomysłem na słodki upominek dla gości weselnych będzie mały słoiczek z miodem opakowany np. serwetką z juty.

Eleganckie bomboniery zapakowane w pięknie prezentujący szyfon z atłasową kokardą i ozdobnymi, delikatnymi różyczkami lub eleganckie, pudełeczka z wieczkiem z wysokiej jakości ozdobnego papieru zawiązane atłasową tasiemką również stanowią piękny i ponadczasowy prezent dla gości weselnych. W ofercie pracowni KORREN są dostępne także przepiękne bomboniery w tiulu lub czekoladki lukrowane w opakowaniu kształcie serca misternie zdobione aplikacjami w formie złotego kielicha z kłosem opatrzone oryginalną kokardą z rafii naturalnej.

Opracowanie:

Podziel się