Artykuł sponsorowany Studnia głębinowa, co powinieneś o niej wiedzieć i dlaczego firm MGB oferuje jej obudowę termoizolacyjną?

Studnia głębinowa, co powinieneś o niej wiedzieć i dlaczego firm MGB oferuje jej obudowę termoizolacyjną?

Miasto, w którym rozwija się gospodarka wodna, często decyduje się na montaż studni głębinowych i przepompowni ścieków. Firmy komunalne powinny zadbać o ochronę termoizolacyjną takich instalacji, która zabezpiecza urządzenia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz niepowołanym dostępem osób trzecich. Firma MGB oferuje założenie takich obudowań.

Co to jest studnia głębinowa i jakie są jej zalety?

Rozwiązanie wprowadzenia studni głębinowej jako źródła dostępu wody dla gospodarstwa miejskiego jest coraz bardziej popularne. Jest to pionowe ujęcie wód podziemnych, przez wykopany lub wywiercony otwór w ziemi do poziomu wodonośnego.

Jest bardzo dużo zalet montażu takiego rozwiązania, między innymi:

  • duża oszczędność na rachunkach związanych z wodą;
  • wysoka jakość uzyskanej wody, ponieważ sami kontrolujemy, przez jakie filtry ona przechodzi, zanim dostanie się do końcowego ujścia;
  • duże bezpieczeństwo takiej instalacji;
  • gwarancja zaopatrzenia w wodę w każdym momencie.

Coraz częściej firmy komunalne decydują się na budowę studni głębinowej i przepompowni ścieków.  Charakteryzują się one dużo większą wydajnością niż te montowane w gospodarstwach domowych.

Nasze systemy zostały zastosowane już w wielu miastach, przez co mieszkańcy mają zagwarantowaną wysoką jakość wody, tym samym dbając o środowisko i eliminując koszty – mówi specjalista.

Dlaczego warto założyć obudowę termoizolacyjną na urządzenie od studni głębinowej?

Zadbanie o dobrą ochronę cennej instalacji jest bardzo ważne. Firma MGB oferuje obudowy termoizolacyjne dla studni głębinowej, które chronią urządzenie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz przed niepożądanym dostępem osób trzecich do instalacji. Taki system składa się między innymi z nierdzewnych zawiasów ułatwiających otwieranie całej kopuły, w wentylację, która umieszczona jest na ścianie bocznej, szafkę elektryczną i uszczelek gumowych, które izolują połączenie między podstawą a pokrywą.

Opracowanie:

MGB Pompy Instalacje

Gdańsk , Nowy Świat 5

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas