Artykuł sponsorowany Sławomir Krzysztofiak Skład Drewna – dostawca drewna budowlanego i konstrukcyjnego

Sławomir Krzysztofiak Skład Drewna – dostawca drewna budowlanego i konstrukcyjnego

Drewno jest chętnie wykorzystywanym surowcem budowlanym. Jest lekkie, trwałe i łatwo poddaje się obróbce. Jest ważnym komponentem przy budowie domów i altan, gdyż oprócz walorów wynikających z energooszczędności, konstrukcje te są wybierane dla względów estetycznych oraz rustykalnego uroku. Skład Drewna w Choszczówce Rudzkiej oferuje doskonałej jakości drewno konstrukcyjne, zapewniając przy tym rzetelną obsługę.

Drewno konstrukcyjne najwyższej jakości

Firma Skład Drewna specjalizuje się w produkcji tarcicy budowlanej, stolarskiej, drewna konstrukcyjnego, krawędziaków, kontrłat oraz łat. Dostarcza również konstrukcje dachowe –kompletne więźby dachowe. Więźba dachowa stanowi jedną z najważniejszych części konstrukcyjnych budynku. Ma bardzo istotną funkcję przenoszenia obciążenia własnego, pokrycia śnieżnego lub tego wynikającego z siły wiatru. Tartak produkuje ją z wysokogatunkowego materiału najwyższej jakości o odpowiednim poziomie wysuszenia, obrobionego i zabezpieczonego przed szkodliwymi czynnikami.

Materiały proponowane przez Skład Drewna znakomicie sprawdzą się do różnego typu prac budowlanych i konstrukcyjnych. W ofercie można znaleźć produkty dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i cechujące się różnymi właściwościami. Firma oferuje wyroby pochodzące jedynie od sprawdzonych dostawców. Dostarcza klientom najwyższej jakości drewno konstrukcyjne, aby zapewnić im trwałą, solidną, bezpieczną konstrukcję oraz ułatwić i przyspieszyć realizację całego projektu budowlanego.

Fachowa obróbka drewna

W zakresie usług firmy Skład Drewna znajdują się również kompleksowe usługi obróbki drewna, zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i większych zleceniodawców. Tartak zajmuje się obróbką bali, desek, kantówek, itp. Pozyskuje drewno ze sprawdzonych źródeł, współpracując tym samym z innymi gałęziami przemysłu.

W trakcie obróbki drewno jest strugane, dokładnie docinane i obrabiane przez wyszkolonych pracowników. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nie spowoduje ono żadnych szkód przy budowie, nie będzie się skręcać, wypaczać czy przebarwiać. Tartak kładzie duży nacisk na odpowiedni dobór surowca w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Skład Drewna pracuje z wykorzystaniem sprawdzonych maszyn, pochodzących od renomowanych producentów. Posiada w asortymencie szlifierki do drewna najwyższej jakości, zapewniające stolarzom wygodną pracę, której efektem są wyśmienite jakościowo produkty, gwarantujące najwyższą funkcjonalność i estetykę.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas