Artykuł sponsorowany Skup złomu – dlaczego warto zwrócić się z surowcami wtórnymi do firmy Stal-Gum?

Skup złomu – dlaczego warto zwrócić się z surowcami wtórnymi do firmy Stal-Gum?

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że korzystanie ze skupu złomu ma mnóstwo korzyści. Warto odwiedzać takie punkty wtedy, gdy mamy odpady metalowe lub żelazne. Zanim wyniesiemy zużyte urządzenia na śmietnik, zastanówmy się, czy nie chcielibyśmy na nich skorzystać i dostać pieniądze na skupie złomu. Dodatkowym atutem będzie pozytywny wpływ takich działań na środowisko, ponieważ nasz złom będzie można ponownie wykorzystać. Warto zgłosić się do firmy Stal-Gum Piotr Ginter, która zapewnia odbiór złomu i metali kolorowych.

Co można sprzedać na skupie złomu, a czego nie?

Skup złomu przyjmuje m.in. puszki, kapsle, żeliwne albo metalowe garnki oraz patelnie. To samo dotyczy metalowych części konstrukcji, prętów i przewodów, a także obudowy sprzętu elektronicznego. Zazwyczaj wyrzucamy takie rzeczy, myśląc o nich jak o zwykłych śmieciach. W rzeczywistości są one surowcem wtórnym, który idealnie nadaje się do sprzedaży. Wśród metalowych elementów, których nie można sprzedać na skupie znajdują się: m.in. znaki drogowe, części trakcji kolejowej, monety znajdujące się aktualnie w obiegu, a także pokrywy studzienek kanalizacyjnych. Prawo zabrania ich sprzedaży, ponieważ zazwyczaj zostały one zdobyte za pomocą przestępstwa.

Firma Stal-Gum, z siedzibą w Bojanowie specjalizuje się w skupie następujących surowców wtórnych: stali, żeliwa, mosiądzu, aluminium, brązu, cynku, miedzi i wielu innych. Można tutaj liczyć na profesjonalną i uczciwą ocenę jakości złomu, atrakcyjne ceny, korzystne warunki płatności, długoterminową współpracę, negocjowane ceny w przypadku dużych dostaw. Stal-Gum posiada precyzyjne wagi elektroniczne do ważenia surowców wtórnych. Dodatkowym atutem, który z pewnością będzie pomocny jest dostępność samochodu dostawczego do odbioru złomu. Istnieje również możliwość jego wypożyczenia.

Dlaczego warto korzystać z usług skupu złomu?

Pierwszym, szczególnie ważnym atutem sprzedaży złomu jest realny, pozytywny wpływ na środowisko. Jest to możliwe, ponieważ surowce wtórne mogą być poddane recyklingowi, czyli kolejnemu wykorzystaniu. Oznacza to, że mniejsza ilość odpadów ląduje na wysypisku śmieci, a Ziemia nie zmaga się z następnym zbędnym odpadem. Kolejnym ekologicznym walorem powtórnego wykorzystywania surowców jest zmniejszenie eksploatacji zasobów naturalnych planety, które są bardzo potrzebne dla poszczególnych ekosystemów.

Korzystanie z usług skupu złomu przynosi realne korzyści materialne. Można nie tylko sporo zaoszczędzić, ale również zarobić. Jeśli mamy do wyrzucenia metalowe sprzęty, nie tylko wielkogabarytowe, warto skorzystać z atrakcyjnej cenowo oferty firmy Stal-Gum, która bardzo sprawnie realizuje wszystkie transakcje, dzięki czemu klienci mogą być pewni, że otrzymają pieniądze prosto do ręki. Skup dba o wysoką jakość swoich usług. Kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych oraz biznesowych. 

Opracowanie:

Stal-Gum Piotr Ginter

Gołaszyn 56

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas