Artykuł sponsorowany Oryginalne gadżety firmowe? Postaw na wycinanie laserowe

Oryginalne gadżety firmowe? Postaw na wycinanie laserowe

Prowadzisz własną firmę i chcesz zostać na dłużej w pamięci klientów? Produkty reklamowe pomogą Ci osiągnąć ten efekt. Warto jednak postawić na dobre jakościowo produkty i wyróżnić się z tłumu innych. Zobacz, dlaczego wyjątkowe produkty powstające metodą cięcia laserowego to dobra inwestycja. Sprawdź, na czym polega ta nowoczesna metoda produkcji.

Ciecie laserowe – nowoczesna metoda obróbki materiałów

Cięcie laserowe to często wykorzystywany proces do cięcia wielu różnych materiałów Duża precyzja, prędkość i wszechstronność lasera to największe zalety korzystania z procesu cięcia laserowego. Ten sposób obróbki stosowany jest głównie do wyrobu produktów z metali, jednak doskonale sprawdza się również w przypadku innych materiałów. Firma Bi-GRAW – specjaliści w zakresie technologii cięcia laserowego, wykorzystuje tę metodę do produkcji dekoracji, ozdób oraz produktów reklamowych z papieru, kartonu, tektury, sklejki, drewna, filcu, laminatu oraz szkła akrylowego.

Na czym dokładnie polega ta metoda?

Wiązka lasera to nic innego jak skupione światło o precyzyjnie określonej długości fali. Za jej pomocą możemy wycinać nawet bardzo szczegółowe i wymagające ogromnej precyzji kształty. Po uderzeniu w przeznaczony do cięcia materiał wiązka nagrzewa powierzchnię, z którą się styka, co powoduje jej stopienie lub odparowanie w całości.

Metoda wycinania laserowego stosowana jest zarówno w celach przemysłowych, zazwyczaj do cięcia metali, jak i firmach zajmujących się produkcją różnego typu artykułów wymagających zastosowania metody pozwalającej na osiągnięcie dużej precyzji i dokładności.

Wyjątkowe produkty reklamowe

Za pomocą techniki laserowej można wykonać również precyzyjny grawer laserowy. Metoda ta często wykorzystywana jest przy wytwarzaniu produktów spersonalizowanych – np. podarków z dedykacją. Doskonale sprawdza się także podczas produkcji materiałów reklamowych. Do produktów reklamowych, powstających z zastosowaniem lasera zaliczyć możemy:

  • pieczątki,
  • wizytówki grawerowane w birmacie,
  • grawerowane puchary i trofea,
  • kubki,
  • kieliszki,
  • breloki.

Produkty takie będą doskonałą reklama Twojej firmy – wysoka jakość ich wykonania oraz możliwość personalizacji dają możliwości, by dotrzeć do klientów i zostać zapamiętamy, a przy tym są dla klientów komunikatem, że Twoja firma dba o jakość – zarówno produktów, które zakupuje, jak i swoich usług.

Nie tylko reklama – co jeszcze można stworzyć tą metodą?

Produkty reklamowe to nie jedyne artykuły, wytwarzane za pomocą lasera, którymi warto się zainteresować. W ofercie firm zajmujących się cięciem laserowym znajdziesz również różnego typu upominki okolicznościowe czy ozdoby – w tym oryginalne ozdoby choinkowe. Dla miłośników decoupage i scrapbookingu dostępne są również produkty wycinane w birmacie lub sklejce.

Jeśli poszukujesz produktów, które będą wysokiej jakości, oryginalne i precyzyjnie wykonane warto zainteresować się techniką ciecia i grawerowania laserowego.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas