Artykuł sponsorowany Innowacyjny agregat-pistolet malarski ULTRA® QUICKSHOT™ dostępny w ofercie firmy Apex

Innowacyjny agregat-pistolet malarski ULTRA® QUICKSHOT™ dostępny w ofercie firmy Apex

Graco wprowadza na rynek swoje najnowsze urządzenie do malowania - ULTRA® QUICKSHOT™, łączące w sobie zaawansowaną technologię oraz wygodę użytkowania. Dzięki swoim unikalnym właściwościom, ten agregat-pistolet malarski zrewolucjonizuje sposób wykonywania drobnych i precyzyjnych prac malarskich. Sprzęt ten dostępny jest w firmie Apex. W artykule dowiemy się więcej na temat tego urządzenia.

Precyzja i ergonomia pracy

ULTRA® QUICKSHOT™ to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na natrysk zarówno materiałów na bazie wody, jak i na bazie rozpuszczalników. Dzięki temu agregat-pistolet malarski jest niezwykle wszechstronny i może być używany do różnorodnych zastosowań. Jego kompaktowe wymiary sprawiają, że jest idealny do aplikacji nawet w najbardziej niedostępnych miejscach. Ponadto, dzięki niemal całkowitemu eliminowaniu efektu rozprysku i chlapania, prace malarskie stają się znacznie bardziej precyzyjne.

Szybka regulacja przepływu materiału

Kluczową cechą ULTRA® QUICKSHOT™ jest możliwość precyzyjnego sterowania przepływem materiału malarskiego. Urządzenie pozwala na szybką regulację przepływu materiału, co daje użytkownikowi pełną kontrolę nad strumieniem natrysku. Dzięki temu można uzyskać idealne wykończenie powierzchni, niezależnie od rodzaju używanego materiału.

Elastyczność i swoboda ruchów

Agregat-pistolet malarski ULTRA® QUICKSHOT™ wyposażony jest w elastyczny wąż o długości 180 cm, który zapewnia pełną swobodę ruchu oraz łatwe manewrowanie podczas pracy. Ponadto, pistolet i wąż mieszczą zaledwie 30 ml materiału, co pozwala ograniczyć ilość odpadów. Urządzenie jest również wyjątkowo lekkie, co redukuje zmęczenie podczas użytkowania.

Trwałość i wydajność

ULTRA® QUICKSHOT™ został wyposażony w hydrodynamiczną pompę tłokową QuickShot ProConnect, która charakteryzuje się trwałością oraz długą żywotnością. Urządzenie posiada również kubek Pour-N-GO o pojemności 1000 ml, który ułatwia napełnianie materiału malarskiego. W zestawie znajdują się także dwa akumulatory litowo-jonowe DEWALT 18 V, które pozwalają na natryskiwanie nawet do 4 litrów materiału na jednym ładowaniu.

Wysoka jakość i oszczędność czasu

Jednym z głównych atutów agregatu-pistoletu malarskiego ULTRA® QUICKSHOT™, dostępnego w ofercie firmy Apex, jest jego wysoka jakość wykonania oraz oszczędność czasu podczas pracy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, urządzenie to pozwala na szybkie i precyzyjne pokrycie powierzchni różnorodnymi materiałami malarskimi. Ponadto, dzięki automatycznemu czyszczeniu dyszy po każdym użyciu, pistolet malarski jest zawsze gotowy do kolejnych zadań, co znacznie skraca czas potrzebny na przygotowanie sprzętu.

Opracowanie:

Apex Adam Pajączkowski

Warszawa , Okrętowa 2

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas