Materiał Partnera HurtoStal – przedsiębiorstwo produkujące pręty

HurtoStal – przedsiębiorstwo produkujące pręty

Pręty wykorzystywane są w budownictwie bardzo często, można powiedzieć, że nieodzownym elementem każdego placu budowy będą pręty zbrojeniowe w wersji żebrowanej lub gładkiej. Jednak to nie wszystkie możliwości, jakie czekają na Ciebie w ofercie firmy HurtoStal. Tam znajdziesz także produkcje okrągłe, kwadratowe i płaskie, co więcej? Te informacje zawarliśmy w artykule!

HurtoStal – dlaczego właśnie ta firma?

Myślisz nad zakupem wyrobów metalowych i ze stali? W takim razie mamy dla Ciebie świetną propozycję, a jest nią oferta firmy działającej na rynku od 2003 roku jako jednoosobowa działalność, a od 2011 jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Przedsiębiorstwo, o którym dziś piszemy, zrzesza doświadczonych pracowników, tworzy swoje wyroby przy użyciu niezastąpionego parku maszynowego, a hutnictwo nie ma dla niego tajemnic. Wystarczy wspomnieć, że jest to jeden z liderów na polskim rynku, dostarcza wyroby nie tylko do klientów indywidualnych, ale również hurtowników. Firma HurtoStal to bez dwóch zdań godny polecenia wybór, o czym wspomina sam pracownik, jego wypowiedź poniżej.

Działamy na rynku od lat, mamy ogromne doświadczenie jednak nie to jest najważniejsze. Szczycimy się bardzo szeroką ofertą wyrobów stalowych i metalowych. Zapewniamy naszym klientom kształtowniki zimnogięte, gorącowalcowane, pręty, blachy, a nawet rury bez szwu i ze szwem. Z pewnością każdy znajdzie u nas to, czego aktualnie potrzebuje.

Różne rodzaje prętów – na co możesz postawić?

Sprzedaż prętów to jedna z usług, jakie firma HurtoStal proponuje swoim klientom. Warto jednak zaznaczyć, że oferta ta skierowana jest do odbiorców prywatnych i hurtowni. Do wyboru masz naprawdę zróżnicowane pręty, bo nie są to tylko te zbrojeniowe, a więc najpopularniejsze, choć nawet w tym przypadku możesz postawić na jeden z dwóch rodzajów: gładkie i żebrowane. Do Twojej dyspozycji są także pręty okrągłe, kwadratowe, płaskie i z walcówką gładką oraz żebrowaną. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Opracowanie:

Hurto-stal Pędziwiatr Sp. z o.o.

Rusiec , Wieluńska 90

Podziel się