Artykuł sponsorowany Filtry do wody - gdzie się w nie zaopatrzyć?

Filtry do wody - gdzie się w nie zaopatrzyć?

Woda jest jednym z podstawowych składników naszej diety, dlatego powinniśmy dbać o jej jakość. Możemy zaopatrywać się w wodę mineralną lub źródlaną w sklepach bądź w hurtowniach. Równie dobrym rozwiązaniem jest filtracja wody z kranu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, na wyciągnięcie ręki mamy zawsze świeżą, czystą, zdrową wodę. Gdzie zaopatrywać się w filtry do wody?

Filtracja wody ma mnóstwo zalet. Usuwa z wody wszelkie zanieczyszczenia, takie jak piasek, rdza oraz inne drobinki, znajdujące się w rurach. Ponadto, dzięki procesowi usuwania z niej chloru, przefiltrowana woda ma lepszy smak i zapach, co przekłada się na smak potraw i dań, gotowanych na jej bazie.

Co więcej, dostępne na rynku filtry do wody zmiękczają ją. Miękka woda poprawia smak kawy i herbaty, a także ma wpływ na dłuższą żywotność urządzeń, działających na bazie wody.

W końcu filtrowanie wody pozwala usunąć z niej metale ciężkie oraz ołów, a zainstalowanie filtra do wody opłaca się bardziej, niż kupowanie wody butelkowanej. Gdzie zaopatrzyć się w filtry?

Dzbanki filtrujące

Jednym z popularniejszych sposobów filtrowania wody jest zaopatrzenie się w dzbanek filtrujący. Poręczne, wygodne w użyciu i przystępne cenowo, dostępne są w każdym większym sklepie i supermarkecie. Filtry są bardzo wydajne i bardzo łatwo się je zmienia. Oczyszczają wodę z kamienia, chloru, pestycydów, rdzy oraz innych zanieczyszczeń mechanicznych i organicznych.

Systemy zaawansowane

Dzbanki filtrujące to najprostszy sposób na filtrowanie wody w warunkach domowych, jednak nie najskuteczniejszy. Do zaawansowanych systemów uzdatniania wody zaliczyć możemy filtry kuchenne, system odwróconej osmozy, centralny zmiękczacz oraz filtry odżelaziające.

W opisane wyżej systemy warto jest zaopatrywać się u  renomowanych producentów i sprzedawców, takich jak Global Water. Oferowany przez tę firmę system odwróconej osmozy, dzięki filtracji membranowej, usuwa niemal 100 % zanieczyszczeń wody, w tym chlor oraz mikroorganizmy. Centralny zmiękczacz zredukuje twardość wody, usuwając z niej sole wapnia oraz magnezu.

U renomowanych producentów zaopatrzymy się także w najwyższej jakości filtry kuchenne. Nowoczesne systemy filtrujące wyposażone są w funkcje zmiękczania wody, jej alkalizację i mineralizację. Dodatkowo wbudowany bowiem filtr alkalizujący obniży poziom ORP oraz podniesie poziom PH, co w konsekwencji doprowadzi do wiązania wolnych rodników.  

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas