Materiał Partnera Maty i włókniny filtracyjne dla profesjonalistów!

Maty i włókniny filtracyjne dla profesjonalistów!

W zakładach przemysłowych wiele procesów powoduje wysokie zapylenie. Powoduje to nie tylko zanieczyszczenie hali produkcyjnej. Drobiny poszczególnych substancji będą szkodliwe dla pracowników obsługujących maszyny! Stosowanie filtrów jest zatem bardzo ważne i warto postawić na produkty jak najwyższej jakości! Czym są maty filtracyjne i w jakich sektorach przemysłu powinny stanowić nieodłączny element wyposażenia hali?

Czym są maty filtracyjne?

Jak można się domyśli, najważniejszym zadaniem mat i włóknin filtracyjnych jest oczyszczanie powietrza z różnego rodzaju zanieczyszczeń. Problem stanowi nie tylko widoczny gołym okiem pył, ale również te drobinki, które trudno dostrzec na pierwszy rzut oka, a mogą osadzać się w płucach pracowników. Pył może mieć również wpływ na jakość wytwarzanych w zakładzie produktów – może osadzać się na powierzchni artykułów przed ich malowaniem, przez co farba nie będzie dobrze przylegała. Bardzo ważne jest dostosowanie odpowiedniej chłonności i żywotności maty. Możesz znaleźć zarówno podstawowe maty i włókniny filtracyjne, jak i te wyprodukowane z myślą o określonej branży np. do emulsji, chłodziw i olei do obrabiarek CNC oraz rekuperatorów i szaf sterowniczych. Trzeba pamiętać, że za rzadka wymiana mat może skutkować ich mniejszą skutecznością!

Gdzie znajdą zastosowanie?

Jeśli chcesz zagwarantować swoim pracownikom pracę w dobrych warunkach, zadbaj o czystość powietrza. Maty i włókniny filtracyjne sprawdzą się w przypadku niemal każdego zakładu przemysłowego – od lakierni po maszynownie. Warto zakładać je wszędzie tam, gdzie występuje nawet drobne zapylenie. Jeśli decydujesz się na wykorzystanie mat w swoim przedsiębiorstwie, pamiętaj, aby wybierać te najwyższej jakości i odpowiednio je eksploatować. Profesjonalna mata i zastosowanie się do zasad jej producenta to gwarancja zawsze czystego i świeżego powietrza.

Postaw na jakość!

Nie da się ukryć, że mata macie nie równa. W dzisiejszych czasach jesteśmy zewsząd atakowani reklamami różnego rodzaju produktów – w sklepach, w Internecie, a nawet na ulicy, gdzie roi się od ulotek i plakatów. Bardzo ważne jest, żeby mata pochodziła od sprawdzonego producenta, który jest w stanie udowodnić jej wysoką jakość i skuteczność (np. Filterm). Nie warto kupować mat, które nie będą skutecznie oczyszczały powietrza. Nie tylko nie pozbędziesz się problemu zapylania, ale też wyrzucisz pieniądze w błoto. Profesjonalni producenci mogą pochwalić się nie tylko bogatym asortymentem, ale również wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu będą w stanie doradzić swojemu klientowi i przedstawić mu najlepszą matę filtracyjną dla danego przedsiębiorstwa.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas