Materiał Partnera Pomoc drogowa na terenie całego województwa lubelskiego

Pomoc drogowa na terenie całego województwa lubelskiego

W sytuacji awaryjnej, jak wypadek czy stłuczka, raczej nie mamy czasu na zastanawianie się nad wyborem firmy, zajmującej się pomocą drogową, czy przeglądanie i analizowanie ofert. Jednak potrzeba skorzystania na przykład z lawety nie zawsze wiąże się z jakimś nagłym zdarzeniem – a w takim przypadku warto wiedzieć, na czyje usługi najlepiej się zdecydować.

Dlaczego właśnie Szewczyk Automotive?

To firma, która mimo że istnieje dopiero od dwóch lat, z powodzeniem świadczy profesjonalne usługi na wysokim poziomie. Zbudowana jest na pasji i doświadczeniu – dwóch aspektach funkcjonowania działalności, które, jeżeli idą w parze są gwarantem dokładnego wykonania usługi i indywidualnego podejścia do klienta.

Jakie usługi oferuje?

Działalność Szewczyk Automotive opiera się na czterech obszarach:

  • pomocy drogowej – udzielanej w obrębie województwa lubelskiego, niezależnie od odległości od siedziby firmy w Dębicy. Nie ma znaczenia również pora dnia, o której będziemy potrzebować pomocy - firma działa dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu, więc nie będzie żadnego problemu w skorzystaniu z jej usług nawet w środku nocy. Wielkość usterki nie jest ważna – otrzymamy pomoc zarówno wtedy, kiedy będzie konieczne odholowanie samochodu na lawecie, jak i wtedy, kiedy wystarczające będą drobne naprawy mechaniczne, które pracownik firmy wykona na miejscu.
  • usługi transportowe – na potrzeby klientów, którzy potrzebują przewieźć towary czy materiały, firma posiada Mercedesa Sprintera, pozwalającego dostarczać zarówno paczki, meble jak i inne wymagające towary. Oczywiście z odpowiednim zabezpieczeniem, zapewniając bezpieczeństwo przewożonym przedmiotom. Możliwy jest również transport motocykli, quadów czy samochodów osobowych za pomocą lawety – ten rodzaj usługi obejmuje nie tylko województwo lubelskie czy Polskę, ale również całą Europę.
  • wynajem pojazdów – wśród wszystkich usług, oferowanych przez Szewczyk Automotive, dużą popularnością cieszy się możliwość wynajęcia nowoczesnej, wyposażonej w wyciągarkę, dwuosiowej lawety na własny użytek. Możliwy jest wynajem również innych samochodów, służących do transportu oraz przyczep.
  • sprzedaż samochodów – poza świadczeniem usług, firma prowadzi również komis samochodowy, w którym można zakupić zadbane auto w doskonałym stanie technicznym. Przed zakupem klient może skorzystać z profesjonalnej porady udzielanej przez osoby doświadczone i mające sporą wiedzę na temat konkretnych modeli samochodów.  Pracownicy firmy z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pomogą dobrać auto pod potrzeby klienta, uwzględniając wszystkie interesujące go parametry. Kupując samochód w Szewczyk Automotive z pewnością nie kupisz kota w worku i nie będziesz musiał się martwić, że jeżeli nie znasz się na motoryzacji, to auto, które zakupisz, nie będzie spełniać twoich oczekiwań. Pracownicy firmy zadbają o to, aby dopasować najlepszy model do Twoich potrzeb.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas