Materiał Partnera Pogwarancyjny serwis samochodowy marek Skoda, Audi, Seat i VW

Pogwarancyjny serwis samochodowy marek Skoda, Audi, Seat i VW

Rynek usług motoryzacyjnych w ostatnich latach skoncentrował się bardzo na działalności wyspecjalizowanych warsztatów samochodowych, które świadczą obsługę konkretnych marek samochodowych. Dzięki temu pracownicy takich zakładów doskonale znają konstrukcję różnego modelu aut, zapewniając im szybkie serwisowanie. Polecanym warsztatem dedykowanym jest krakowski Auto Serwis Skoda, gdzie naprawiane są między innymi samochody marek Seat, Audi i VW.

Szeroka oferta serwisu mechanicznego

Serwis mechaniczny dedykowanych dla konkretnych marek aut wyróżnia się wysoką jakością i szybkością serwisową. Dowodem na to jest rzesza zadowolonych klientów warsztatu mechaniki pojazdów Auto Serwis Skoda Ireneusza Porębskiego. Miejsce to dedykowane jest dla właścicieli aut sygnowanych markami VW, Audi, Seat oraz oczywiście Skoda. Naprawy w tak skoncentrowanych zakładach samochodowych dotyczą zawsze pełnej obsługi – od diagnostyki, przez wulkanizację, po naprawy różnych podzespołów pojazdów. Warto przy tym wiedzieć, że Auto Serwis Skoda swoje pogwarancyjne naprawy zawsze świadczy według konstrukcyjnych zaleceń producentów czterech obsługiwanych marek (Skoda i grupa VM), a także przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu. W razie potrzeby wymiany części, warsztat ten oferuje zarówno te oryginalne, jak i sprawdzone bezusterkowe elementy alternatywne.

Nowoczesne zaplecze techniczne i wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie pracowników Auto Serwisu Skoda, który zlokalizowany jest w Krakowie, pozwala im na obsługę właścicieli samochodów Skoda, Seat, Audi i VW z różnych roczników, a także modeli – także tych zaliczanych do klasy premium. Użytkownicy takich aut zawsze staranie wybierają najlepszy z możliwych warsztatów samochodowych, wiedząc że dedykowane salony napraw zatrudniają szeroko wyspecjalizowanych konstruktorów, mechaników i inżynierów, którzy zawsze pracują na najnowocześniejszym sprzęcie. Park maszynowy zakładu Ireneusza Porębskiego można bowiem uznać za wysoce innowacyjny i odpowiednio przygotowany do usuwania nawet najcięższych usterek.

Obsługa klimatyzacji

Usługi czyszczenia i serwisu klimatyzacji świadczone są tylko przez najlepsze podmioty z branży motoryzacyjnej. Jest bowiem do tego potrzebna specjalistyczna wiedza z zakresu dezynfekcji, a także odpowiednio przygotowana aparatura – Auto Serwis Skoda na wyposażeniu posiada urządzanie KONFORT 760R 2 GAS READY, które dedykowane jest do diagnostyki klimatyzacji samochodowej, jej czyszczenia oraz ozonowania, a także napełniania czynnikiem chłodzącym. Pamiętaj o serwisie systemu klimatyzującego w aucie przynajmniej raz w roku – najlepiej odwiedzać takie warsztaty jak ten krakowski dwa razy, przed okresem zimowym i przed letnim.

Podziel się