Artykuł sponsorowany Na co zwracać uwagę, wybierając szybę do autokaru?

Na co zwracać uwagę, wybierając szybę do autokaru?

Szyby autokarowe, wbrew pozorom, spełniają kilka istotnych funkcji, które na co dzień są niezauważalne. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii chronią one kierowcę oraz pasażerów przed chłodem, nadmiernym nagrzaniem i promieniowaniem UV, a także hałasem. Warto zwrócić uwagę na te cechy, wybierając szyby do autokaru. Oczywiście – od sprawdzonego producenta.

Przejazdy autokarowe nadal popularne

Dzięki nowoczesnym i coraz bardziej komfortowym autokarom, dużej konkurencji oraz promocjom cenowym autokary nadal stanowią bardzo dobrą alternatywę dla podróży samochodem, koleją czy nawet samolotem, który jest najszybszym sposobem na dotarcie do celu. W wielu krajach przewoźnicy działają bardzo prężnie, również ze względu na mnogość połączeń. Duży wpływ ma na to wspomniany wcześniej komfort podczas jazdy. Dzisiejsze autokary są znakomicie przygotowane na długodystansowe podróże. Posiadają pełne wyposażenie, do którego zalicza się wygodne fotele, bezprzewodowy Internet, odtwarzacze DVD, toalety, minibary, gniazdka elektryczne, a także duże luki bagażowe. Nie bez znaczenia jest również dobór odpowiednich szyb do autokaru. Na co należy zwracać uwagę w tym względzie?

Jakie są rodzaje szyb do autokaru?

Szyby do autokaru są bardzo funkcjonalne, czego na pierwszy rzut oka nie widać. Pomagają skutecznie wyciszać hałasy z zewnątrz, które mogą być uciążliwe przy większych prędkościach. Szyby akustyczne wyposażone są w specjalną trzywarstwową folię, która znajduje się pomiędzy warstwami szkła. Szyba atermiczna chroni kierowcę oraz pasażerów przed promieniami słonecznymi i UV, a znajdujące się wewnątrz fotele i deskę rozdzielczą przed nagrzaniem. Najczęściej są to szyby solar z powłoką, która odbija lub pochłania większość promieni słonecznych, bądź szyby wykonane z zielonego szkła. W autokarach można również zamontować podgrzewaną szybę przednią.

Przed wyborem szyby do autokaru warto również sprawdzić producenta – jego doświadczenie, szerokość oferty, możliwość późniejszej regeneracji szyby, ceny oraz terminy realizacji zauważa specjalista z firmy ELFA, która oferuje swoje usługi poprzez stronę internetową Szyby-autobusowe24.pl. Firma posiada największy magazyn szyb autokarowych w Polsce i oprócz sprzedaży oferuje regenerację oraz montaż metodą europejską szyb autobusowych na terenie całego kraju i Europy. Zatrudniona brygada serwisowa pracuje 24 godziny na dobę i jest w stanie dojechać do każdego klienta w jak najkrótszym czasie.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas