Artykuł sponsorowany MMCars – całodobowa pomoc drogowa

MMCars – całodobowa pomoc drogowa

Przytrafił Ci się nieszczęśliwy wypadek na drodze i potrzebujesz natychmiastowej pomocy drogowej lub serwisu technicznego? A może Twoje auto uległo niespodziewanej awarii? W każdej sytuacji i niezależnie od pory dnia czy nocy możesz liczyć na profesjonalną pomoc firmy drogowej MMCars Mateusza Młynarczyka, działającej na terenie Polanicy-Zdrój i województwa dolnośląskiego. Sprawdź, jakie usługi świadczy ta lokalna firma.

Autolaweta i holowanie pojazdów

Gdy Twój samochód jest mocno uszkodzony i nie nadaje się do dalszej jazdy, zamów autolawetę, która szybko i sprawnie przetransportuje pojazd do warsztatu lub stacji demontażu. Przewóz zapewni Ci pomoc drogowa MMCars, specjalista w dziedzinie  specjalistycznych usług transportowych i naprawczych. Jeśli układ kierowniczy i oświetlenie Twojego auta są sprawne, a do awarii lub wypadku doszło na drodze innej niż autostrada, serwisanci, po dokonaniu oględzin pojazdu mogą też wykonać kompleksową usługę holowania.

Pracownicy Mateusza Młynarczyka zadbają o to, by transport auta odbył się w sposób bezpieczny, zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu drogowego. Po przyjeździe na miejsce przeprowadzą oni we własnym zakresie montaż linki holowniczej lub holu sztywnego i stosują odpowiednie oznakowanie drogi oraz pojazdów. Auta przeznaczone do kasacji są natomiast od razu wciągane na lawetę oraz starannie zabezpieczane przed upadkiem.

Mobilny, całodobowy serwis drogowy

Podczas podróży może się wydarzyć wiele nieprzewidzianych sytuacji oraz usterek technicznych, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom kierowców, pomoc drogowa MMCars świadczy różnorodne usługi naprawcze 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w tym również w dni wolne od pracy oraz święta. Serwisanci dowiozą Ci kanister paliwa, płyn chłodniczy, olej silnikowy lub, w razie potrzeby, wymienią pękniętą bądź rozerwaną oponę, zużyte żarówki, naładują akumulator albo otworzą zatrzaśnięte drzwi.

Rzetelna wycena usług

Właściciel firmy MMCars każdorazowo dba o to, by osoby potrzebujące wsparcia technicznego uzyskały od niego rzetelną, szybką wycenę, która ułatwi im podjęcie decyzji, czy faktycznie chcą zlecić holowanie, usługę autolawety lub mobilny serwis naprawczy. Wstępna kalkulacja kosztów pomocy drogowej pozwala uniknąć wielu nieporozumień po wykonaniu usługi, gdy, na przykład, właściciel pojazdu zmuszony jest osobiście ponieść wysokie koszty przejazdu, ponieważ jego polisa OC nie uwzględnia tego typu świadczeń lub nie posiada on ubezpieczenia typu assistance.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas