Artykuł sponsorowany Ślub marzeń

Ślub marzeń

Przygotowania do ślubu bez wątpienia są bardzo ekscytujące i stresujące zarazem. Bez względu na to, czy planujemy ślub cywilny, czy kościelny, w pierwszej kolejności należy wypełnić formalności, których nie jest mało. Do zaplanowanie jest także wesele, tak więc sala, potrawy dj bądź zespół, nie mówiąc o wyborze sukni oraz garnituru. Warto też zadbać o odpowiednią oprawę ceremonii.

Oprawa muzyczna podczas ślubu

Przygotowania do uroczystości ślubnych zaczynają się często dwa, a nawet trzy lata przed. Trzeba zarezerwować termin w kościele, bądź urzędzie stanu cywilnego, znaleźć odpowiednią salę i zamówić dj-a lub zespół na wesele. Z pewnością każdy chce, aby jego ślub był najpiękniejszy. Trzeba odpowiednio wcześniej wszystko zaplanować, aby podczas samej ceremonii móc skupić się tylko i wyłącznie na sobie. Ważnym elementem każdego ślubu jest oprawa muzyczna. Bez względu, czy jest to ślub kościelny, czy cywilny, niemalże zawsze mamy możliwość skorzystania z usług organistów. Jeśli jednak szukamy urozmaicenia, możemy znaleźć zespół muzyczny, który skutecznie zastąpi organistę w obowiązkach. Tego typu usługi świadczy zespół First Day. Występują w duecie bądź trio, w którym według preferencji, można usłyszeć skrzypce, pianino oraz wokal, we wszystkich wariantach. Każda członkini tego zespołu jest wykształconym muzykiem, z kilkunastoletnim doświadczeniem. Ich praca jest zarazem pasją, w której się bez przerwy rozwijają. Można być więc pewnym, że podczas ślubu nie spotkają pary młodej żadne niespodzianki. Szeroki repertuar i elastyczność zespołu pozwala optymalnie dopasować muzykę, do potrzeb przyszłych małżonków. Możliwe jest także wykonanie utworów spoza repertuaru, co może z pewnością ucieszy niejedną pannę młodą. Warto też zaznaczyć, iż w przypadku ślubów kościelnych, każdy utwór, który zespół ma w planach wykonać, jest konsultowany z księdzem bądź organistą.

Co do tego?

Oprawa muzyczna ślubu to tylko jedna z usług, jakie para młoda może sobie zażyczyć. Dźwięki skrzypiec mogą rozbrzmiewać już podczas błogosławieństwa, w domu. We wcześniej ustalonych momentach, osoby obecne mogą mieć okazje usłyszeć wcześniej ustalone utwory. Od muzyki popularnej, poprzez filmową, aż po muzykę klasyczną. Wszystko zależy od preferencji pary młodej. Jeśli po ślubie, nowożeńcy okazaliby taką wolę, za pomocą muzyki, zespół może wprowadzić w odpowiedni nastrój zarówno parę młodą, jak i wszystkich gości, podczas składania życzeń. Wybór takiego zespołu, bez wątpienia, jest gwarancją udanej ceremonii.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas