Artykuł sponsorowany DJ na wesele - dlaczego to dobry pomysł?

DJ na wesele - dlaczego to dobry pomysł?

Każdy chce, żeby jego wesele było niezapomnianą nocą, pełną wspólnej zabawy. Oczywiście na ten sukces składa się wiele czynników, ale bez wątpienia to muzyka odgrywa ogromną rolę. To od niej zależy, czy parkiet będzie pełen, a zaproszeni goście będą chętnie się bawili. Oprawą muzyczną może zająć się DJ, ale czy to dobry wybór? Czy jest lepszy od orkiestry? Czym się kierować przy jego wyborze?

DJ vs orkiesta na wesele

Zaletą orkiestry, jest oczywiście to, że jest to muzyka grana na żywo. Niestety jest to też minusem. Nie wszystkie utwory, przy których świetnie się tańczy da się zaśpiewać, czy zagrać na gitarze lub klawiszach. Dlatego lista piosenek, które wykonuje zespół, jest ograniczona. Natomiast DJ może zagrać dowolny kawałek i w przeciwieństwie do orkiestry nie musi go najpierw przećwiczyć. Oczywiście to samo można powiedzieć o samodzielnym puszczaniu muzyki. Jednak potrzeba do tego naprawdę dobrego sprzętu, a co więcej trzeba wyznaczyć osobę, która cały wieczór będzie pilnowała play listy.

Dlaczego DJ na wesele to dobry wybór?

DJ to świetny wybór na wesele, ponieważ oferuje znacznie więcej niż tylko włączanie utworów. Osoby, które świadczą takie usługi to wodzireje. Oznacza to, że doskonale radzą sobie w prowadzeniu całej uroczystości, rozbawianiu gości i zachęcaniu ich do zabawy. Organizują także zabawne konkursy. Dzięki temu wesele przebiega w rozrywkowej atmosferze. DJ na wesele to najlepszy wybór, ponieważ może zagrać naprawdę różne utwory i dla starszych, i dla młodszych gości. Warto dodać, że jest to tańsza opcja niż w przypadku zespołu, który liczy zazwyczaj kilka osób, a więc cena wzrasta.

Czym się kierować, wybierając DJ-a na wesele?

Przede wszystkim, jeśli chcesz, żeby na Twoim weselu grał DJ, rozeznaj się, kto w Twojej okolicy świadczy takie usługi. Oczywiście możesz skorzystać z oferty osoby, która mieszka od Ciebie dalej, ale weź pod uwagę, że wzrośnie koszt dojazdu. Porównując oferty DJ-ów, zwróć uwagę na doświadczenie, jakie ma dana osoba. Dobrym wyborem będzie wodzirej, który oferuje także dodatkowe atrakcje takie jak fotobudka, napis LOVE oraz inne klimatyczne dodatki. Takie dodatkowe opcje oferuje np. DJ Tristan z Gliwic. Koniecznie przed kontaktem z daną osobą sprawdź opinie na jego stronie i poszukaj filmików z imprez, które prowadził. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas