Materiał Partnera Profesjonalna likwidacja szkód komunikacyjnych

Profesjonalna likwidacja szkód komunikacyjnych

Obecnie na rynku profesjonalną i kompleksową likwidację szkód komunikacyjnych nie gwarantują ubezpieczyciele, czy też rzeczoznawczy majątkowi. Najlepszymi podmiotami, które zapewnią nam szeroki zakres usług i pełne zadowolenie, są specjalistyczne warsztaty samochodowe. Dlaczego właśnie je wybierać? Przede wszystkim dlatego, że oprócz pomocy przy odzyskaniu pieniędzy, zapewnią one naprawę naszego pojazdu…

Uczciwa wycena szkody

Niestety, ale rzeczoznawcy pracujący dla towarzystw ubezpieczeniowych, wielokrotnie zaniżają wartość pojazdu i kosztów jego naprawy. Przy likwidacji szkody, nie liczą oni m.in. tego, że niektóre części są trudnodostępne, czy niektóre naprawy wymagają zastosowania specjalistycznych drogich procesów serwisowych. Nieuwzględniane są również skutki osobiste takie, jak utrudniony dojazd do pracy. Uczciwa wycena szkody musi być zatem bardzo wnikliwa i podparta rzetelnymi informacjami. Wielokrotnie oferują ją niezależni rzeczoznawcy motoryzacyjni, którzy niestety dyktują wysokie ceny swoich usług. Dzisiaj konkurencją dla nich są zatem specjaliści likwidacji szkód, którzy działają przy warsztatach samochodowych. To wtedy można liczyć na kompleksową obsługę, wliczając w to pełną pomoc serwisową: blacharską, lakierniczą oraz autodetailingową!

Pomoc w uzyskiwaniu dopłat do serwisu

Rzeczoznawcy ubezpieczeniowi, jak już ustalono, wielokrotnie zaniżają wycenę szkód komunikacyjnych. Nie oznacza to jednak tego, że po wykonanej naprawie, której cena znacznie przekroczyła środki uzyskane od ubezpieczyciela, nie można ubiegać się o stosowną dopłatę. Tu niestety potrzeba wysokich kompetencji negocjacyjnych i twardych materiałów „dowodowych”. Taką pomoc uzyskać można zatem w warsztatach gwarantujących dodatkowo usług likwidacji szkód. Najlepsze podmioty tego typu zatrudniają nie tylko specjalistów serwisu motoryzacyjnego, ale także ekspertów prawnych i właśnie ubezpieczeniowych. Ich skuteczność jest zaś niemalże 100%!

Natychmiastowa pomoc

Warsztaty samochodowe zajmujące się również likwidacją szkód komunikacyjnych, wielokrotnie świadczą pomoc od A do Z. Często liczyć można na nieodpłatny transport pojazdu, na bezgotówkowe auto zastępcze, czy na błyskawiczny proces naprawczy. Takie działania zapewnia sieć warsztatów S-PLUS, który podejmuje współpracę nie tylko z klientami indywidualnymi, ale także z biznesowymi. Mowa o firmach taksówkarskich i kurierskich, o dostawcach spożywczych, czy o przedsiębiorstwach posiadających swoje floty aut firmowych. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas