Materiał Partnera Odszkodowanie za wypadek na ulicy

Odszkodowanie za wypadek na ulicy

Życie sprawia nam wiele niespodzianek, ale nie wszystkie z nich są miłe. Może się zdarzyć tak, że będziemy potrzebowali pomocy przy uzyskaniu odszkodowania za wypadek w pracy, na ulicy czy w innych warunkach. Nie jest to sytuacja, w której chcielibyśmy się znaleźć, ale czasami los decyduje inaczej. Gdy tak się stanie, warto korzystać z pomocy specjalisty, aby wszystko przebiegło po naszej myśli!

Exprimo to firma, która specjalizuje się w odszkodowaniach osobowych, majątkowych i komunikacyjnych. Zdajemy sobie sprawę, że już samo zdarzenie w wyniku, którego tracimy mienie lub zdrowie jest wystarczająco stresujące. Radzenie sobie z zawiłościami prawnymi i umowami z agencjami ubezpieczeniowymi proszę zostawić nam!

Kiedy warto zgłosić się do firmy pomagającej uzyskać odszkodowanie?

Każdy przypadek, z jakim zgłaszają się do nas klienci wymaga indywidualnego podejścia i rzetelnego przygotowania. Ochrona ubezpieczenia z założenia ma zapewnić poczucie bezpieczeństwa i spokoju. A pieniądze z odszkodowania to czasami jedyny sposób na szybki i jak najmniej uciążliwy powrót do zdrowia i codziennego funkcjonowania. Niestety to, o czym nie wiemy to fakt, że firmy ubezpieczeniowe w większości przypadków zaniżają wartość należnych nam świadczeń mimo regularnie opłacanych przez nas składek. Jeśli firma odmawia nam wypłaty świadczeń lub je zaniża mamy prawo do obrony i uzyskania tego, co nam się prawnie należy. Warto wtedy skorzystać z pomocy specjalistów, którzy sprawnie przeprowadzą cały proces. Mamy wtedy pewność, że nasze interesy reprezentuje osoba posiadająca odpowiednie wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie, co znacznie usprawni cały proces.

Wypadek na ulicy

Jednym z częstych problemów, z jakim zgłaszają się do nas klienci to problem z uzyskaniem odszkodowania za wypadek na ulicy wynikający z nieodpowiedniego uprzątnięcia ulicy lub niewłaściwego stanu powierzchni chodnika. Szczególnie w okresie zimowym można zaobserwować zwiększoną liczbę wypadków związanych z poślizgnięciem się na drodze, która nie była uprzątnięta ze śniegu lub nie była zabezpieczona piaskiem lub solą. Należy pamiętać, że osoba, która odpowiedzialna była za należyty stan nawierzchni jest zobowiązana do zapłaty odszkodowania za koszty leczenia. Jeśli w wyniku takiego upadku czy poślizgnięcia ponosimy dodatkowe koszty leczenia, warto odzyskać wydane w ten sposób pieniądze. Możemy uzyskać zwrot za leki i opatrunki również te ortopedyczne, wizyty lekarskie u specjalistów, wszelkie zabiegi i operacje a nawet za dojazdy do lekarzy czy szpitali. Jeśli wypadek był na tyle nieszczęśliwy, że poszkodowany wymaga opieki osoby trzeciej również można uzyskać odszkodowanie z tego tytułu. Podobnie jak odszkodowanie za utracone zarobki, które wynikają z różnicy między zarobkami sprzed i po wypadku. W skrajnych sytuacjach, gdy nie wiadomo, kiedy powróci się do pracy lub czy w ogóle będzie to możliwe można starać się o rentę z tytułu utraty zarobków. W każdej z tych sytuacji pomagamy naszym klientom w załatwieniu wszelkich formalności oraz reprezentujemy ich interesy przed każdą z zainteresowanych stron lub urzędów.

Opracowanie:

Exprimo Koszalińskie Centrum Odszkodowań

Koszalin , Zwycięstwa 152

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas