Materiał Partnera Czym wyróżniają się najlepsi dystrybutorzy części zamiennych i akcesoriów AGD?

Czym wyróżniają się najlepsi dystrybutorzy części zamiennych i akcesoriów AGD?

Ilość serwisowanych każdego dnia sprzętów AGD w profesjonalnych pracowniach jest olbrzymia. W każdym gospodarstwie domowym statystycznie, przynajmniej raz w ciągu trzech lat, dochodzi do mniejszych lub większych usterek pralek, zmywarek, czy ekspresów do kawy, młynków, czy też lodówek. Wielokrotnie ich naprawa, opiera się zaś o wymianę uszkodzonych części. Tu warto zwrócić uwagę na dystrybutorów elementów zamiennych, które idealnie pasują do konstrukcji marek Zelmer, Amica, Samsung i wiele innych.

Obsługa szerokiego grona klientów

Najlepsi dystrybutorzy części zamiennych oraz akcesoriów do AGD, przede wszystkim działają, jako hurtownie, gwarantujące sprzedaż detaliczną, a czasem także hurtową. Warto przy tym wiedzieć, że wielokrotnie podejmują one stałą współpracę z różnymi pracowniami serwisowymi, pogotowiami elektronicznymi, czy z podmiotami, które opierają swoją działalność gospodarczą na wykorzystywaniu sprzętów AGD – mowa o restauracjach, barach, hotelach itp. Warto podkreślić również to, że najlepsze podmioty, zapewniają także obsługę klientów indywidualnych, którzy sami naprawiają swoje urządzenia, bądź przekazuje je do serwisantów wraz z nową częścią zamienną, obniżając przy tym koszty naprawy.

Szeroki i różnorodny asortyment

Dobre hurtownie części do sprzętów AGD, wyróżniają się również bardzo szerokim i różnorodnym asortymentem. Można w nich kupić podzespoły do młynków do kawy, do zmywarek, pralek, lodówek, zamrażalek, piekarników, kuchenek gazowych, czy też mikrofalówek itd. Tu warto podkreślić to, że najlepsi dystrybutorzy stawiają na handel częściami zamiennymi, które uzyskały w testach sprawnościowych wysokie noty, porównywalne do tych, którymi wyróżniają się części oryginalne. Po co zatem przepłacać za dane elementy i akcesoria, które można kupić taniej i w podobnym standardzie?

Usługa e-commerce

Dzisiaj, aby szybko dostarczyć do klientów nawet najmniejsze i trudnodostępne części, takie jak np. nakrętka maszynki Zelmer, czy ssawka do odkurzacza tej samej marki, wiele hurtowni działa w modelu sprzedaży e-commerce, gwarantując przede wszystkim bezpieczne oraz błyskawiczne przesyłki. Udogodnieniem dla klientów jest zaś możliwość dokładnego zapoznania się z wyglądem, opisem i ceną produktu! Najlepsi dystrybutorzy słyną również z promocji, a także z darmowych zwrotów nawet do 30 dni… Najwyższym poziomem obsługi klientów, a także mnóstwem części zamiennych oraz akcesoriów – np. nawilżacze powietrza – wyróżnia się Hurtownia części i akcesoriów AGD „QWERTY”, której sklep internetowy możesz odwiedzić już teraz!

Warto wiedzieć: To tam kupisz również nowoczesne czujniki dymu, filtry wody do lodówki, czy też patelnie. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas