Materiał Partnera Dlaczego warto zdecydować się na dzierżawę ekspresu do kawy?

Dlaczego warto zdecydować się na dzierżawę ekspresu do kawy?

Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez kubka aromatycznej kawy. Ten niezwykły trunek szybko stawia nas na nogi, pobudza i poprawia humor. Nic dziwnego, że ekspres do kawy jest niezbędnym wyposażeniem każdej, dbającej o pracowników, firmy. Najlepiej, żeby był to ekspres wysokiej klasy, który przygotuje aromatyczną „małą czarną” ze świeżo mielonej kawy. Czy lepiej kupić, czy wydzierżawić ekspres do kawy? Które rozwiązanie bardziej się opłaca właścicielowi firmy?

Największe zalety dzierżawy ekspresu do kawy

Na dzierżawę ekspresu decyduje się coraz więcej firm – zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i niewielkich biznesów. To korzystne rozwiązanie, niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że zakup profesjonalnego sprzętu to duży wydatek. Dzierżawa ekspresu do kawy pozwala natomiast znacząco obniżyć koszty – miesięczna opłata za wynajem ekspresu jest stosunkowo niewielka, a jednocześnie pozwala cieszyć się wszystkim pracownikom aromatyczną, świeżo paloną kawą. Kolejna kwestia związana z finansami to brak kosztów serwisowania i konieczności szukania specjalistów, gdy pojawi się jakaś usterka. Ekspres do kawy warto wydzierżawić od renomowanej firmy Kafka Sprzedaż Service z Białegostoku. Firma nie tylko wynajmuje ekspresy, ale także zajmuje się ich sprzedażą i serwisem. Ponadto w jej ofercie można znaleźć najlepszą kawę oraz niezbędne akcesoria do czyszczenia ekspresu.

Wybierz najlepszy sprzęt

To nie koniec zalet wynikających z dzierżawy ekspresu. Decydując się na zakup sprzętu, na pierwszy plan często wysuwają się kwestie związane z kosztami, a zakup profesjonalnego ekspresu to spory wydatek. Dlatego, aby zminimalizować wydatek, firmy często postanawiają kupić ekspres gorszej klasy. Wynajem ekspresu pozwala natomiast na zakup urządzenia, które zachwyci wszystkich miłośników kawy, pracujących w firmie.

Zakup czy dzierżawa?

Decyzja o tym, czy lepiej inwestować w sprzęt ze sklepu, czy postawić na wynajem zależy oczywiście od właściciela firmy. Z pewnością warto wziąć pod uwagę ilość pracowników i wielbicieli kawy, zatrudnionych w danej placówce. Obecnie jednak widać wyraźną tendencję – coraz więcej osób decyduje się na dzierżawę ekspresu do kawy. Nic w tym dziwnego – jak podkreśliliśmy, rozwiązanie to gwarantuje mnóstwo korzyści, zwłaszcza finansowych. Niezależnie od tego, czy stawiamy na zakup, czy wynajem ekspresu, pamiętajmy, żeby skontaktować się z renomowaną firmą, świadczącą tego typu usługi.

Opracowanie:

Kafka Sprzedaż Service Wojciech Szczesiul

Białystok , al. Jana Pawła II 92 lok. 7A , hala Makro

Podziel się