Materiał Partnera Odśnieżarki w ofercie Pracowni Zieleni Banach

Odśnieżarki w ofercie Pracowni Zieleni Banach

Okres zimowy nierozerwalnie kojarzy się z mrozem i intensywnymi opadami śniegu. Odśnieżanie posesji nie jest najprzyjemniejszym zadaniem, ale można je sobie nieco ułatwić przy pomocy profesjonalnego sprzętu. Mowa tu o oczywiście o odśnieżarkach. W ofercie firmowego sklepu Pracowni Zieleni Banach dostępne są odśnieżarki spalinowe, elektryczne i akumulatorowe. Które z nich cieszą się największym zainteresowaniem klientów?

Odśnieżarki spalinowe

Odśnieżarki spalinowe są najbardziej zróżnicowane ze wszystkich sprzętów tego typu. Z łatwością można dostosować ich parametry do swoich indywidualnych potrzeb. Ten rodzaj odśnieżarek znakomicie sprawdzi się do odśnieżania dużych przestrzeni. Z tego względu chętnie korzystają z nich firmy sprzątające i komunalne. Maszyna wyposażona jest w oświetlenie, dzięki czemu usuwanie śniegu z posesji możliwe jest nawet po zmroku. W dodatku jest zwrotna, co ułatwia manewrowanie urządzeniem na zaśnieżonym terenie, i bardzo wydajna. Usunięcie śniegu z chodnika czy parkingu zajmuje nie więcej niż kwadrans. Jakie odśnieżarki spalinowe polecają specjaliści z Pracowni Zieleni Banach? Jednym z popularniejszych modeli jest odśnieżarka STIGA ST 4262 P, która charakteryzuje się niezawodnością działania i mocnym silnikiem. Warty uwagi jest też model STIGA ST 5266 P TRAC przeznaczony dla profesjonalistów. Usunie śnieg nawet ze zbocza!

Odśnieżarki elektryczne

Odśnieżarki elektryczne, w przeciwieństwie do spalinowych, mają ograniczony zasięg ze względu na obecność kabla. Cechują się za to mniejszymi gabarytami i niższą wagą, dzięki czemu z ich obsługą bez trudu poradzi sobie osoba starsza czy kobieta. Faktem jest, że odśnieżarki elektryczne są mniej wydajne niż spalinowe. Nie nadają się do pracy na rozległym terenie, ale znakomicie sprawdzą się do zastosowań domowych. Bez wysiłku odśnieżymy nimi podjazd czy wejście do budynku. Odśnieżarki elektryczne mają jeszcze inne zalety – nie wydzielają spalin i pracują znacznie ciszej niż modele spalinowe. Ponadto kosztują od nich znacznie mniej. Przykładem może być model Stiga ST 1151 E, który w sklepie Pracowni Zieleni Banach kosztuje niecałe 800 zł.

Odśnieżarki akumulatorowe

Odśnieżarka akumulatorowa, tak jak i elektryczna, sprawdzi się w niedużych gospodarstwach domowych i przedsiębiorstwach. Zasilana jest baterią litowo-jonową, która przy akumulatorze 5 Ah wystarcza na 30 minut nieprzerwanej pracy. Odśnieżarki akumulatorowe są proste w obsłudze i przyjazne dla środowiska naturalnego. Wytwarzają niski poziom wibracji i charakteryzują się kompaktowym rozmiarem. Co więcej, wydajnością pracy przewyższają odśnieżarki elektryczne i są od nich droższe ze względu na swoją mobilność. Wśród polecanych odśnieżarek akumulatorowych należy wymienić model ST 300 AE i ST 700 AE. Oba dostępne są w Pracowni Zieleni Banach. Można je kupić na raty, co jest sporym udogodnieniem dla inwestorów, którzy dysponują ograniczoną ilością gotówki.

Opracowanie:

Pracownie Zieleni Banach Sp. j.

Kraków , Dobrego Pasterza 207b

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas