Artykuł sponsorowany  Specjalista z firmy Moniki Działek wyjaśnia: czym jest worek raszlowy i jakie ma zastosowania?

Specjalista z firmy Moniki Działek wyjaśnia: czym jest worek raszlowy i jakie ma zastosowania?

Worki raszlowe to opakowania przeznaczone do transportu warzyw, owoców oraz innych produktów rolnych. Wykonane z tworzywa sztucznego zapewniają ciągłą cyrkulację powietrza i bezpieczny przewóz towarów. Sprawdź, co na temat tych uniwersalnych worków mówi specjalista z przedsiębiorstwa Moniki Działek.

Worki raszlowe – zastosowanie i budowa

Cechą charakterystyczną worków raszlowych jest ażurowy splot włókien, który zapewnia optymalną wentylację umieszczonych w nich produktów. Wygodny ściągacz ułatwia szybkie zamknięcie worka, oraz chroni zawartość przed wypadnięciem. Jeżeli planujesz dłuższe składowanie plonów, worki foliowe lub drewniane skrzynie z pewnością nie spełnią swojego zadania. Worek raszlowy, dostępny w ofercie firmy Moniki Działek, nie utrudnia obiegu powietrza i umożliwia dostęp do światła, przez co nie ma ryzyka zbierania się wilgoci.

Worki z tworzywa sztucznego – nie tylko dla rolników

Worki rolnicze znajdują powszechne zastosowanie w wielu branżach przemysłowych. Biorąc pod uwagę, że są wytwarzane z materiałów nieulegających biodegradacji, mogą być wykorzystane do przechowywania ekogroszku lub gruzu budowlanego. Firma Moniki Działek oferuje wiele rodzajów worków o nośności w przedziale od 5 do 40 kg. Warto przy tym zaznaczyć, że opakowania są odporne na czynniki korozyjne i klimatyczne, dlatego mogą być wykorzystywane wielokrotnie. Wykonane ze 100-procentowego polietylenu mogą być wystawiane na działanie promieni słonecznych bez ryzyka utraty parametrów wytrzymałościowych. To inwestycja na długie lata, która zapewni bezpieczny i swobodny transport.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas