Artykuł sponsorowany Jakie lustra wybrać do pokoju hotelowego?

Jakie lustra wybrać do pokoju hotelowego?

Aby pobyt w hotelu był komfortowy, miejsce musi nie tylko móc pochwalić się świetną obsługą, ale również odpowiednim wyposażeniem pokojów. Mowa tutaj zarówno o wygodnym łóżku i czystej łazience, ale również o dodatkach. W większości pokojów można znaleźć na przykład lustra, które stanowią ważny element aranżacyjny. Jak wybrać odpowiednie do pokoju hotelowego?

Lustro w pokoju hotelowym 

Lustro to element, który można zaobserwować w wielu miejscach w hotelu. To nie tylko niezbędne wyposażenie łazienki, ale również część aranżacji lobby, restauracji czy innych przestrzeni użytkowych. Wybierając lustra dla hotelu, warto też zainwestować w takie, które znajdą się w pokojach. Celem ich montażu jest przede wszystkim optyczne powiększenie pomieszczeń. Poza tym, jeżeli są czyste, to prezentują się elegancko i odbijają więcej światła, tym samym są wyznacznikiem standardu – goście mogą zauważyć, że w hotelu jest naprawdę czysto, a obsługa nie ma nic do ukrycia.

Jakie lustro najlepiej wybrać do pokoju hotelowego? 

Aby lustro dobrze spełniało swoje funkcje w pokoju hotelowym, musi być odpowiednio dobrane. Najlepiej sprawdzą się bowiem lustra robione na zamówienie. Dzięki temu będą dobrze dobrane do wielkości pomieszczenia. Optymalny rozmiar sprawi, że w pomieszczeniu będzie się świetnie odbijało światło słoneczne, a do tego goście będą mogli się wygodnie przeglądać, na przykład przed wieczornym wyjściem. O to, co jeszcze jest ważne, zapytaliśmy specjalistę ze sklepu z ekskluzywnymi lustrami, który wytłumaczył:

- Lustra hotelowe powinny być dopasowane do stylistyki całego obiektu. Jeżeli mamy do czynienia z nowoczesnymi i eleganckimi hotelami, to najlepiej postawić na duże przeszklenia. Dzięki temu pokoje będą się prezentować estetycznie. Jeśli jednak budynek jest tradycyjny, to nie będą dobrym pomysłem. Wówczas lepiej zdecydować się na mniejsze lustra. Dobrze się sprawdzą na przykład oprawione w stylowe ramy. Będą dekoracją, która doda wnętrzu klasycznego charakteru.

Oprócz wspomnianych przez naszego rozmówcę kwestii istotne jest również ustawienie luster. Należy zadbać o to, aby znalazły się w takich miejscach, w których możliwe będzie regularne czyszczenie i pielęgnowanie. W przeciwnym wypadku będą pełniły inną funkcję niż zamierzona.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas