Materiał Partnera Dlaczego instalowane są zabezpieczenia kabelkowe z firmy Nova sp. z o.o.?

Dlaczego instalowane są zabezpieczenia kabelkowe z firmy Nova sp. z o.o.?

Kradzieże w sklepach zdarzały się zawsze i właściciele nie mogli sobie poradzić z plagą, która przynosiła im straty. Złodzieje byli pomysłowi i bardzo skuteczni. Opracowane technologie, pozwalają zapobiegać zuchwałym czynom. Jednym z systemów ochronnych są zabezpieczenia kabelkowe z firmy Nova sp. z o.o., wykorzystywane w punktach ze sprzętem RTV i AGD.

Czym są zabezpieczenia kabelkowe z firmy Nova sp. z o.o.?

Zabezpieczenia kabelkowe stosowane są w lokalach handlowych sprzedającym sprzęt RTV i AGD. Są to solidne podstawki instalowane na półkach, na których znajdują się urządzenia, jak np. telefony. Klienci mogą je wypróbować, ale wytrzymały, długi kabel zapobiega ich kradzieży. Zabezpieczenia kabelkowe z firmy Nova sp. z o.o. są również sposobem na prezentację produktów, umożliwiając ich ekspozycję, ponieważ modele są podświetlane i ładowane. Rozwiązanie doskonale spełnia swoją funkcję, przede wszystkim ochronną przed złodziejami. Jeśli ktokolwiek spróbowałby wynieść sprzęt, nie płacąc za niego, włącza się alarm.

To niezawodne zabezpieczenie wykorzystywane jest obecnie w sklepach z elektroniką i wszędzie tam, gdzie część obsługi klientów odbywa się poprzez ekspozycję tego rodzaju urządzeń

– mówi ekspert.

Gdzie mają zastosowanie zabezpieczenia kabelkowe?

Zabezpieczenia kabelkowe są ciekawym i skutecznym systemem antykradzieżowym. Mają zastosowanie w takich produktach jak: torebki, słuchawki, telefony, konsole, nawigacje GPS, tablety, kamery, aparaty fotograficzne, przenośne odtwarzacze mp3 i mp4, małe AGD: golarki, trymery, depilatory itd. Elementami wchodzącymi w skład systemów oferowanych przez firmę Nova sp. z o.o. są: centralka, czujnik, kabel ładujący, prezenter, wkładka oraz pilot. Jest wiele modeli, więc jest możliwość wyboru, najbardziej odpowiedni do danego punktu. Tego rodzaju zabezpieczenia działają niezawodnie, a dzięki nim jest możliwość prezentowania kompletnych produktów, które odpowiednio wyeksponowane, znajdują nabywców.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas