Materiał Partnera Specjaliści od robót ziemnych

Specjaliści od robót ziemnych

Prace ziemne to nieodłączny etap każdej budowy. Dobre przygotowanie podłoża i wykopanie odpowiednich fundamentów pod przyszłe konstrukcje to podstawowe czynności, które mimo użycia ciężkiego sprzętu muszą być wykonane z najwyższą precyzją. Niezbędne jest w tej sytuacji doświadczenie pracowników oraz dysponowanie specjalistycznym, dobrej jakości sprzętem.

Każda budowa, niezależnie od wielkości inwestycji, rozpoczyna się od etapu przygotowawczego. Wyrównanie terenu, wykonanie niezbędnych wykopów, nasypów i fundamentów to podstawowe elementy prac ziemnych. Często zdarza się również, że przed rozpoczęciem prac należy wykonać rozbiórkę starych budynków. Najlepiej gdy w takiej sytuacji możemy skorzystać z kompleksowych usług jednego podwykonawcy. Jedną z takich firm jest BUD – LOG Innovosolar, zlokalizowana w Pieckach, posiadająca również oddział w Olsztynie.

Roboty ziemne to ich specjalność…

Przedsiębiorstwo BUD – LOG Innovosolar oferuje kompleksowe usługi w zakresie robót ziemnych. Firma posiadając doświadczonych pracowników oraz specjalistyczny sprzęt wykonuje wykopy pod fundamenty, domy, hale, zbiorniki szczelne, instalacje wodno – kanalizacyjne, a także stawy i oczka wodne. Ponadto BUD – LOG Innovolsar zapewnia wywóz ziemi z wykopów, wymianę gruntów, wykonywanie nasypów, skarpowanie, ogólną niwelację terenu i przygotowanie go pod budowę, zbieranie humusu, utwardzanie terenu oraz załadunek i rozładunek wszelkiego typu towarów sypkich i paletowych.

Wyburzacze….

BUD – LOG Innovosolar to nowoczesna firma budowlano – transportowa, która poprzez posiadanie specjalistycznej kadry i sprzętu oferuje szeroki zakresu usług budowlanych. Oprócz robót ziemnych w ofercie firmy znajdują się również profesjonalne prace wyburzeniowe i rozbiórki budynków mieszkalnych, przemysłowych, gospodarczych, a także placów i parkingów asfaltowych i żelbetonowych. Zaletą tego rodzaju usług jest fakt, że firma dzięki swojemu zapleczu maszynowemu, jest w stanie uprzątnąć teren rozbiórki, co znacząco przyspiesza tego typu prace i ma z pewnością odbicie w kosztach takiego przedsięwzięcia.

Podziel się