Materiał Partnera Remont łazienki – o czym należy pamiętać? Przeprowadź go ze specjalistą Jerzym Dondalskim

Remont łazienki – o czym należy pamiętać? Przeprowadź go ze specjalistą Jerzym Dondalskim

Pomieszczenie, w którym spędzamy trochę czasu zarówno o poranku, jak i wieczorem, powinno być wyposażone w kilka elementów, które będą sprzyjać odprężeniu się po ciężkim dniu w pracy. Mowa o łazience, której remont nie należy do najprostszych ze względu na instalacje sanitarne i układanie płytek, a także skuwanie tych starych. Powierz wszelkie działania z tym związane specjaliście z zakresu prac wykończeniowych Jerzemu Dondalskiemu.

Remont łazienki – o czym należy pamiętać?

Zmiany w małym pomieszczeniu należy rozpocząć od wyboru materiałów. Jeśli już na tym kroku będziesz miał problem, można skorzystać z doradztwa specjalisty do spraw wykończeniowych Jerzego Dondalskiego, który również może przeprowadzić cały remont. Przy decyzji o zmianie płytek należy skuć te poprzednie, aby nie tracić dostępnej powierzchni, układając nowe kafelki na starych wzorach.

Jak wiadomo łazienka jest miejscem, które skupia wszelkie instalacje wodno-kanalizacyjne, dlatego przegląd istniejących systemów hydraulicznych jest wskazany, zanim zostanie położona nowa glazura i zamontowana umywalka z wanną. Chcąc zapewnić sobie klimatyczne wnętrze do relaksu, warto zadbać o różnorodne oświetlenie, które dobrze sprawdza się na podwieszanych sufitach dodając urozmaicenie do wieczornej pielęgnacji.

Style łazienek – jaki wybrać?

Jeśli jesteś właścicielem domu to możliwe, że do użytku przeznaczyłeś dwa pomieszczenia i cieszysz się dużą powierzchnią, jeśli chodzi o łazienkę. W takim wnętrzu przy remoncie nie musisz skupiać się na optycznym powiększeniu przestrzeni. Ciemne łazienki są bardzo eleganckie i klasyczne, które dodadzą charakteru. Jasne kolory natomiast będą wprowadzać świeżość do łazienek.

Można poeksperymentować ze wzorami, sprawiając, że pomieszczenie będzie oryginalne i unikatowe, a na takich płytkach nie będzie znać śladów pary wodnej i zabrudzeń. Dbając o czystość, warto wybierać takie materiały, które szybko się czyszczą i nie są podatne na przebarwienia od różnych kosmetyków.

Opracowanie:

Usługi Budowlano-Wykończeniowe Jerzy Dondalski

Budy Koziebrodzkie 7

  • tel. 604 298 984

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas