Artykuł sponsorowany Przygotowanie terenu pod budowę z Królem budowy

Przygotowanie terenu pod budowę z Królem budowy

Rozpoczęcie budowy jest możliwe zaraz po zrealizowaniu wszystkich formalności, pozyskaniu planów inwestycyjnych oraz przygotowaniu terenu pod budowę. W tym ostatnim etapie pomoże nam Król budowy Damian Król. Warto wiedzieć jakiego rodzaju prace zostaną przeprowadzone oraz dlaczego to właśnie ta firma jest godna polecenia i zasługuje na koronę w swojej branży.

5 kroków przygotowania terenu z Królem budowy

Każdą inwestycję rozpoczynają pomysł, formalności oraz odpowiednie przygotowanie terenu. Obejmuje ono szereg czynności, których celem jest takie dostosowanie działki, aby mogła się na niej bez przeszkód rozpocząć inwestycja. Tę poprowadzi po mistrzowsku sam Król budowy Damian Król.

Moja firma dba o to, żeby wszystkie niezbędne zadania zostały zrealizowane w jak najkrótszym czasie, co przyspieszy inwestycję.

– dodaje ekspert. Specjaliści wykonują prace w 5 krokach. Na początku odgradzany jest teren inwestycji. Następnie usuwa się wszelkie drzewa oraz krzewy znajdujące się na działce i wyburza się stare obiekty. Krok trzeci to niwelacja terenu, a czwarty to wykopy pod fundamenty. Krokiem piątym jest sprowadzenie materiałów budowlanych i odpowiednie ich składowanie. Następnie przechodzi się do realizacji inwestycji.

Budowa istotnych elementów na działce

Budowa fundamentów, płyt fundamentowych oraz oczyszczalni przydomowych, to kluczowe prace. Ważne jest przygotowanie szalunków z gleby, jeśli jest zwarta, lub z desek, gdy jest to mniej spoisty grunt. Następnie układa się warstwę izolacyjną, kolejno zbrojenie i całość zalewa mieszanką betonową. Przy nieco bardziej skomplikowanych bryłach budynków oraz dla obiektów energooszczędnych dedykowane są złożone płyty fundamentowe, które są tak przygotowane, że generują mniejszy nacisk na podłoże niż tradycyjny fundament. Król budowy wykona również przydomową oczyszczalnię ścieków. Niezależnie od wybranego rozwiązania, istotne jest odpowiednie utwardzenie terenu pod zbiorniki oraz przygotowanie drenażu.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas