Artykuł sponsorowany Montaż wideodomofonu przy bramie wjazdowej w ofercie firmy Extreme Energy

Montaż wideodomofonu przy bramie wjazdowej w ofercie firmy Extreme Energy

Bezpieczeństwo naszych najbliższych jest dla nas bezcenne. Pragniemy uchronić ich przed przykrymi zdarzeniami losowymi, dlatego też staramy się wyposażyć dom w bogaty system zabezpieczeń. Jednym z jego elementów jest wideodomofon montowany przy bramie wjazdowej na posesję. Jego podłączeniem chętnie zajmą się fachowcy z firmy Extreme Energy.

Czym jest wideodomofon?

Wideodomofon tu ulepszona wersja tradycyjnego domofonu, który umożliwia werbalną weryfikację osób pragnących odwiedzić nas w domu/mieszkaniu. Funkcjonalność wideodomofonu jest jednak znacznie większa. Cały system składa się z bramofonu, kamer i wideomonitora bądź ekranu dotykowego, który wyświetla obraz z kamer. Dzięki takiej instalacji domownicy mogą zobaczyć, kto próbuje dostać się na posesję i czy jest to osoba, której można otworzyć bramę. Ponadto wideodomofon pozwala podejrzeć, co dzieje się na podjeździe, wybranym fragmencie ulicy czy w ogrodzie. Taka instalacja z pewnością poprawia bezpieczeństwo mieszkańców i zwiększa komfort ich życia.

Jak można podłączyć wideodomofon?

Jak radzi specjalista z firmy Extreme Energy – najwygodniej będzie podłączyć wideodomofon na przewodzie 4-żyłowym. Wówczas można bez przeszkód sterować nim z domu – otwierać bramę, furtkę czy nawet załączać oświetlenie zewnętrzne. Jeśli taki sposób montażu z jakichś przyczyn nie jest możliwy, do instalacji wideodomofonu można wykorzystać istniejące okablowanie dzwonka do drzwi, które biegnie do bramy/furtki. Nowoczesne urządzenia można również zamontować z użyciem sieci internetowej, zarówno Ethernet, jak i Wi-Fi.

Przy montażu wideodomofonu należy pamiętać, że instalacja będzie działać w trudnych warunkach atmosferycznych. Warto więc zadbać o odpowiednie zabezpieczenie jej elementów składowych przed deszczem czy promieniowaniem UV. Trzeba też zachować odpowiednią odległość między kablami o niskim napięciu, a tymi o wysokim. Jeśli budynek jest wyposażony w inne instalacje elektryczne, należy zwrócić uwagę na to, by poprowadzić przewody tak, żeby nie powstawały zakłócenia elektromagnetyczne.

Montaż instalacji wideodomofonowej? Zaufaj Extreme Energy!

Extreme Energy to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży elektrycznej. Dla pracujących tam specjalistów instalacje elektryczne nie mają żadnych tajemnic. Fachowcy realizują zlecenia zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i właścicieli dużych zakładów produkcyjnych. Świadczy to o ich wszechstronnej wiedzy, rozwiniętych umiejętnościach i indywidualnym podejściu do każdego zlecenia. Powierzając montaż instalacji wideodomofonowej firmie Extreme Energy, zyskujemy gwarancję, że będzie ona działać niezawodnie przez długie lata.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas