Artykuł sponsorowany Jak poprawić jakość wody w domu? Skorzystaj z oferty firmy Bergmann Tech!

Jak poprawić jakość wody w domu? Skorzystaj z oferty firmy Bergmann Tech!

Jesteś niezadowolony z jakości wody w swoim domu? Niezależnie od tego czy zamieszkujesz nowo powstały, czy zabytkowy budynek, profesjonalne systemy zmiękczające pozwalają na znaczną poprawę smaku oraz zapachu cieczy w warunkach domowych. Firma Bergmann Tech, działająca na terenie województwa świętokrzyskiego, oferuje produkty oraz serwis najwyższej klasy urządzeń uzdatniających i filtrujących.

Jak sprawdzić jakość wody w domu?

Jeśli masz wątpliwości, dotyczące jakości wody w domu, powinieneś wykonać prosty test paskowy. Jak tłumaczy pracownik firmy Bergmann Tech:

Pozwala on natychmiast zweryfikować poziom twardości płynu. Wystarczy umieścić papierek lakmusowy na kilka sekund w cieczy. W ten sposób otrzymasz poglądowy wynik, który pozwoli ogólnie określić, czy jest ona miękka, średnio twarda czy twarda.

Dokładniejszy jest kropelkowy tester twardości. Do próbki wody należy wpuszczać odpowiednie odczynniki, aż do uzyskania zielonej barwy płynu. To właśnie liczba kropli, wykorzystanych do zabarwienia, wskazuje poziom twardości. Warto podkreślić, iż jedno opakowanie testera umożliwia wykonanie kilku badań.

O niskiej jakości wody świadczy także brązowy lub żółty kolor, który wskazuje na obecność rdzy w rurach lub na wysoką zawartości żelaza. Niepokojący jest także nieprzyjemny zapach, oznaczający wysoką zawartość chloru lub obecność bakterii siarkowych.

Jaki filtr wybrać?

Firma Bergmann Tech w swojej ofercie posiada szeroki wybór wysokiej jakości filtrów węglowych, jonizujących, kuchennych i wody studziennej. Każdy z nich odpowiada na inne potrzeby i oczekiwania klientów. Filtr węglowy jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań w polskich domach. Pozwala na usunięcie chloru oraz związków organicznych. Dzięki temu znacznie poprawia jakość oraz smak cieczy.

Filtry jonizujące pozwalają na kompleksowe oczyszczenie płynu z drobnych zanieczyszczeń obecnych w rurach, np. z piasku. Dodatkowo usuwa niepożądane związki, m.in.: chlor, żelazo oraz pestycydy. Ponadto pozwala uzyskać bogatą w minerały wodę alkaliczną.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas