Materiał Partnera Pyszne polskie jabłka…

Pyszne polskie jabłka…

Polska jest jednym z największych producentów i eksporterów jabłek w Europie. Klimat panujący w naszym kraju wyjątkowo sprzyja uprawie tych owoców, a ich bogaty skład sprawia, że są nie tylko wyjątkowo smaczną przekąską, ale przede wszystkim są bardzo zdrowe. Aby proces od produkcji do dostarczenia jabłek do sklepu przebiegał prawidłowo niezbędne jest funkcjonowanie profesjonalnych skupów tych owoców.

Uprawa jabłek w naszej szerokości geograficznej nie należy do łatwych. Ogromne zróżnicowanie warunków pogodowych oraz często w ostatnich latach występujące anomalia pogodowe w postaci suszy czy nadmiernych opadów sprawiają, że ryzyko powodzenia zbiorów w sezonie staje się coraz wyższe. Dla każdego sadownika niezwykle istotną kwestią pozostaje również posiadanie stałego i sprawdzonego odbiorcy owoców, oferującego atrakcyjne ceny. Jednym z takich odbiorców jest Agro-Star Bis, profesjonalny skup jabłek prowadzony przez Monikę Szymaniak.

Przede wszystkim skup…

Głównym profilem działalności firmy Agro-Star Bis, pochodzącej ze Starej Warki w województwie mazowieckim jest skup jabłek. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku już od wielu lat, oferując swoim klientom profesjonalną obsługę ale również atrakcyjne ceny, co wynika z wieloletnich dobrych kontaktów z odbiorcami. Skup Agro-Star Bis oferuje skup wszystkich rodzajów jabłek. Pozyskiwane w ten sposób jabłka przeznaczane są przede wszystkim na użytek przemysłowy (na produkcje wszelkiej maści przetworów, oraz na produkcję soku. Szczególnym uznaniem w ostatnim czasie cieszy się świeży sok z jabłek pozyskiwany naturalna metodą tłoczenia. Ten bardzo mętny napój zachowuje w sobie wszystkie drogocenne składniki zawarte w jabłkach.Również sprzedaż…

Jeśli interesuje nas zakup większej ilości jabłek, np. do ich sprzedaży w niewielkim sklepie warzywnym, warto również zainteresować się ofertą firmy Agr-Star Bis. Skup oferuje sprzedaż wszystkich rodzajów jabłek w bardzo atrakcyjnych, hurtowych cenach. Korzystając z takiego dostawcy zyskujemy pewność, że zakupiony przez nas towar jest najwyższej jakości i z pewnością przypadnie do gustu wielu klientom. Poszukując profesjonalnej i doświadczonej firmy skupującej i sprzedającej jabłka, warto zastanowić się nad współpracą z firmą Agro-Star Bis ze Starej Warki.

Podziel się