Artykuł sponsorowany Do czego wykorzystywane są siatki i przędze wędliniarskie dostępne w ofercie przedsiębiorstwa Remus?

Do czego wykorzystywane są siatki i przędze wędliniarskie dostępne w ofercie przedsiębiorstwa Remus?

Firma Remus, której siedziba znajduje się w miejscowości Kobierne położonej na terenie województwa mazowieckiego, zajmuje się produkcją, importem oraz dystrybucją artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie przedsiębiorstwa dostępne są również siatki oraz przędze wędliniarskie. Sprawdź, czym dokładnie są oraz gdzie znajdują zastosowanie. Zapraszamy do lektury!

Czym są siatki i przędze wędliniarskie dostępne w ofercie firmy Remus?

Siatki wędliniarskie najczęściej wykonane są z bawełny, jednak istnieją także siatki poliestrowe, gumowe oraz te wykonane z tworzyw sztucznych. Jest to rodzaj osłonki stosowanej podczas obróbki różnego rodzaju mięs, który pozwala zachować ich idealny kształt przez cały czas trwania procesu. Mają one wszelkie atesty, które gwarantują bezpieczny kontakt z żywnością. Przedstawiciel firmy Remus dodaje:

Przędza wędliniarska to rodzaj najwyższej klasy sznurka wędliniarskiego. Podobnie jak siatki, jest ona stosowana w procesie obróbki mięsa.

Co ważne zarówno siatki, jak i przędze wędliniarskie nie wpływają negatywnie na smak i aromat produktów, do których obróbki są stosowane. Przedsiębiorstwo Remus oferuje klientom najwyższej jakości siatki i przędze, które spełnią oczekiwania każdego klienta.

Do czego mogą być wykorzystywane siatki oraz przędze wędliniarskie?

Siatki wędliniarskie stosowane są do obróbki różnego rodzaju mięs i kiełbas. Wykorzystuje się je m.in. do suszenia i peklowania kiełbas. Rozciągliwe siatki pozwalają utrzymać idealny kształt mięsa, dlatego stosowane są również do owijania szynek lub kurczaków, które mają zostać poddane gotowaniu. Kurczą się one wraz z mięsem, które otaczają, dzięki czemu łatwo jest utrzymać je w pożądanym kształcie.

Firma Remus oferuje siatki oraz przędze wędliniarskie, które w odróżnieniu od siatek zawiązuje się ręcznie. Przędze służą do obwiązywania m.in. szynek i schabów o różnej wielkości, które zostaną poddane obróbce. Ze względu na ich odporność na temperaturę mogą być wykorzystywane m.in. do wędzenia, pieczenia oraz parzenia wędlin. Przędza wędliniarska oferowana przez przedsiębiorstwo Remus posiada atest PZH, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością. Co ciekawe, przędze wędliniarskie coraz częściej znajdują zastosowanie w tworzeniu rękodzieła. Ze względu na swoją wytrzymałość wykorzystuje się je m.in. do tworzenia ozdób techniką makramy. Ponadto przędza wykorzystywana jest także do pakowania wędlin, gdyż ze względu na swój wygląd nadaje im tradycyjny, zachęcający wygląd.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas