Artykuł sponsorowany USG bioderek u dzieci w gabinecie Krzysztofa Jedlikowskiego

USG bioderek u dzieci w gabinecie Krzysztofa Jedlikowskiego

Obecnie USG bioderek dziecięcych jest postępowaniem obowiązkowym. Diagnostyka dzieci w kierunku zaburzeń rozwoju stawu biodrowego w ostatnim czasie mocno się rozwinęła. Chcesz wykonać USG bioderek u swojego dziecka? Postaw na doświadczonego specjalistę, lekarza Krzysztofa Jedlikowskiego. Poznaj także wskazania do badania, kiedy dziecko jest już po pierwszym, które nic nie wykazało!

USG bioderek w gabinecie lekarza Krzysztofa Jedlikowskiego

Dlaczego tak w ogóle USG bioderek u dzieci jest tak ważne? Ponieważ rozwojowa dysplazja stawu biodrowego to w ostatnich latach częsty proceder. Jest to w dużej mierze spowodowane niekompletnym wywiadem, badaniem dzieci. Często lekarze rodzinni ograniczają się do diagnozy objawów klinicznych, niestety w większości przypadków dysplazja nie daje takich objawów lub są one znikome. Lekarz dziecięcy, który dba o dobro dzieci i ich rodziców, jak Pan Krzysztof Jedlikowski wykona USG, aby sprawdzić, czy rozwój stawu biodrowego u Twojego synka lub córki jest prawidłowy. Badanie to nie powinno być nigdy zaniechane, a w szczególności gdy dziecko:

  • jest niezdolne do poruszania udami w zewnętrzną stronę
  • nienaturalnie układa nogi
  • ma różną budowę, długość kończyn
  • posiada niesymetryczne fałdki między udami i pośladkami

Oczywiście często rodzice źle podchodzą do sprawdzania tych symptomów u dzieci. Warto to więc zlecić specjaliście, który już na etapie wywiadu może wywnioskować jakiekolwiek problemy z rozwojem stawu biodrowego. Właśnie dlatego powinieneś skierować się do lekarza Krzysztofa Jedlikowskiego, który dzięki swojemu doświadczeniu w diagnozie schorzeń stawów może szybko i skutecznie rozpocząć odpowiednie leczenie. W gabinecie pediatrycznym tego lekarza istnieje także możliwość nakłucia stawu dziecka lub miejsca bólu w celu podania leku

Postaw na specjalistę Krzysztofa Jedlikowskiego

Wielu rodziców bagatelizuje zaburzenia rozwoju stawów biodrowych u dzieci. Nie bądź jednym z nich, jeśli widzisz jakikolwiek symptom lub po prostu jesteś odpowiedzialnym rodzicem i chcesz sprawdzić, czy wszystko z tym stawem u Twojego dziecka w porządku, skieruj się na badanie do lekarza Krzysztofa Jedlikowskiego. Dlaczego właśnie tam? Ponieważ USG dzieci specjalista wykonuje od lat, ma ogromne doświadczenie w tym zakresie. Oferuje również wiele innych zabiegów podczas wizyty. To nie wszystko, budynek, w którym przyjmuje, przystosowany jest do obsługi najmłodszych. Dzieci poczują się w przychodni dobrze, będą radosne! Samo nastawienie Pana Krzysztofa będzie miało znaczenie. To przyjazny, miły człowiek, którego dzieci po prostu lubią.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas